spot_img

از بازی Halo Infinite در این هفته یک مسابقه کامل نمایش داده خواهد شد

در این مسابقه تنظیمات رقابتی این بازی به طور کامل نمایش داده خواهد شد.

بازی Halo Infinite در هفته‌های اخیر سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. این سروصدا تا حد زیادی به دلیل دور دوم پیش‌نمایش‌های فنی آن است که به بازیکنان بیشتری اجازه می‌داد وارد بازی شده و تست کنند که بخش مولتی‌پلیر این بازی شوتر در چه وضعیتی قرار دارد؛ که البته مشخص شد وضعیت مطلوبی است. با توجه به اینکه تا زمان عرضه بازی زمان چندانی باقی نمانده، در روزها و هفته‌های اخبار بیشتری نیز از این بازی خواهیم شنید.

به عنوان مثال، این هفته، جزئیات کاملی از تنظیمات اجتماعی بازی Halo Infinite خواهیم شنید. در روزهای آینده مطلبی در وبلاگ Halo Waypoint در مورد جنبه‌های اجتماعی و مولتی‌پلیر بازی منتشر می‌شود که جزئیاتی درباره این بخش از بازی در آن ارائه خواهد شد. مهمتر از همه، ما شاهد یک مسابقه مولتی‌پلیر کامل از Halo Infinite با تنظیمات رقابتی/رتبه‌بندی خواهیم بود. این موضوع اخیراً در توییتر توسط گرداننده Halo esport یعنی طاهر حسنجکی ملقب به Tashi و مدیر انجمن 343Industries یعنی جان جونزیاک تأیید شده است.

در همین حال، 343Industries به دفعات گفته است که پیش از عرضه بازی در دسامبر، کمپین تک‌نفره بازی را بیشتر به نمایش خواهد گذاشت. بنابراین امیدواریم در آینده نزدیک نیز در مورد آن بیشتر بشنویم. همچنین پیشتر شنیده بودیم که با توجه به ماهیت Halo Infinite به عنوان یک لایو سرویس، 343Industries قرار است «Co-op کمپین و Forge را مدتی بعدتر عرضه کند» و پس از انتشار بازی آن‌ها به عنوان بخشی از نقشه راه فصلی این بازی منتشر کند.

Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کشف سه نقشه جدید در پیش‌نمایش فنی بازی Halo Infinite

سیستم مورد نیاز Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و فصل اول مولتی‌پلیر آن معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید