بسته الحاقی بازی Returnal ممکن است در دست ساخت باشد

بر اساس آخرین اخبار، تصویری که استودیو سازنده این بازی در توییتر منتشر کرده به شایعات در این باره دامن زده است.

با نگاهی به گذشته، واضح است که بازی شوتر روگ لایت Returnal از استودیوی Housemarque  به راحتی یکی از برترین‌های سال 2021 بوده و اگرچه مطمئناً کمبود محتوایی در بازی وجود ندارد، اما طرفداران آن که متاسفانه هنوز زیاد نیستند، چیزی جز این که بتوانند دوباره و دوباره سراغ این بازی بروند، دوست ندارند و به نظر می‌رسد که Housemarque ممکن است به سراغ این موضوع رفته باشد.

این توسعه‌دهنده فنلاندی اخیراً توئیت رمزآلودی منتشر کرده است که تصوری را نشان می‌دهد که اصلاً شبیه منظره‌ای آشنا از بازی به نظر نمی‌رسد. متن همراه این عکس که تنها عبارت «آتروپوس…؟» در آن به چشم می‌خورد، همچنین می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که آنچه در تصویر نشان داده شده است از سیاره محیط بازی‌ که ما دیدیم، نیست.

آیا Housemarque می‌خواهد بسته الحاقی بازی Returnal را که داستان آن در آتروپوس می‌گذرد معرفی کند؟ اشاره‌ای که اینجا می‌بینیم -اگر واقعا اشاره‌ در کار باشد- نسبتاً مبهم است؛ بنابراین سخت است که در مورد معنای دقیق آن بتوان اطمینان داشت. با این حال اما مطمئناً توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده است.

البته، با در نظر گرفتن The Game Awards -و با توجه به اینکه نمایش امسال قرار است از همیشه شلوغ‌تر باشد- این احتمال وجود دارد که اگر سونی و Housemarque برنامه‌هایی برای بسته الحاقی  بازی Returnal دارند، در این رویداد آن را معرفی کنند. در اوایل سال جاری، تایید شد که Returnal از زمان عرضه بیش از نیم میلیون نسخه فروخته است. بنابراین واضح است که این بازی جمعیت هدف به اندازه کافی بزرگی برای توجیه انتشار محتوای جدید وجود دارد. به هر حال باید امیدوار بود.

Returnal به طور انحصاری برای PS5 در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت 2.0 بازی Returnal فوتو مود را به این بازی اضافه می‌کند

آپدیت جدیدی برای بازی Returnal به زودی منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید