نمایش 505Games روز 27 اردیبهشت برگزار خواهد شد

دنباله بازی Ghostrunner احتمالاً از جمله عناوینی است که در این مراسم شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

ژوئن را احتمالاً می‌توان ماه مراسم‌های آنلاین نامید. 505Games اما زودتر دست به کار خواهد شد و آن‌ها قرار است نمایش بهار 2022 خود را در تاریخ 17 مه/27 اردیبهشت ساعت 17:30 به وقت تهران برگزار کنند. در این مراسم که اولین نمایش آنلاین این ناشر است، احتمالاً قرار است شاهد اخبار هیجان‌انگیزی باشیم.

از جمله چیزهایی که احتمالاً در نمایش 505Games شاهدشان خواهیم بود، ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes محصول Rabbit and Bear Studios است. پیش‌درآمد این بازی یعنی Eiyuden Chronicle: Rising به تازگی عرضه شده است. Ghostrunner 2 سال گذشته برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC معرفی شد. بنابراین شاید اولین گیم‌پلی و جزئیات از این بازی را را شاهد باشیم. بازی بعدی سازندگان Metroid Dread یعنی MercurySteam نیز ممکن است در این مراسم نمایش داده شود.

شرکت Remedy Entertainment دنباله فرعی Control با اسم رمز Condor را در دست توسعه دارد. همچنین آن‌ها دنباله‌ای با بودجه بیشتر برای این بازی در دست ساخت دارند که ناشر هر دو است و بنابراین احتمال دارد که در نمایش 505Games جزئیاتی از آن‌ها اعلام شود. هر چند تا نمایش گیم‌پلی هر دو عنوان مدت زیادی باقی مانده، اما بر اساس اطلاعات منتشر شده در نوامبر 2022 توسعه هر دو به خوبی پیش می‌رود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

اذعان ناشر بازی Control به نامطلوب بودن آپدیت میان‌نسلی این بازی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید