spot_img

جامعه Overwatch در حال مذاکره برای حضور در المپیک بعدی است

چندی پیش مذاکرات شرکت اکتیویژن-بلیزارد برای پخش مستقیم Overwatch League در شبکه ESPN به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافت و بسیاری از افراد از حضور یک ورزش الکترونیکی در بهترین شبکه ورزشی دنیا استقبال کردند. 

حال خبر رسیده که بازیکنان معروف این بازی همانند Shanghai Dragons و JAKE در راه کشور سوییس هستند تا در یکی از بزرگترین مجمع‌های این بازی شرکت کنند. در این مجمع Mark Rein رئیس شرکت Epic Games و Mike Morhaime یکی از بنیان‌گذاران اکتیویژن-بلیزارد حضور دارند.

این مجمع توسط کمیته جهانی المپیک ترتیب داده شده است تا فعالان صنعت بازی‌های ویدیویی دلایل خود برای حضور بازی‌های الکترونیکی در المپیک را برای کمیته مذکور شرح دهند. از آن‌جایی که کمیته جهانی المپیک پیش از این درباره بازی‌های ویدیویی خشن نظر داده  و حضور آن‌ها در این رقابت‌ها را منتفی ‌دانسته بود، می‌توان نتیجه گرفت که این کمیته قصد دارد تا حضور بازی‌های ویدیویی غیر خشن را در المپیک‌های بعدی برررسی کند!

به هر حال اخبار بیشتر از نتایج این مجمع به زودی منتشر خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که آیا پای ورزش‌های الکترونیک به مسابقات المپیک باز خواهد شد یا خیر؟

حتما بخوانید