spot_img

زمان برگزاری مسابقات Games Done Quick مشخص شد

وب‌سایت Games done Quick از برنامه کامل خود برای برگزاری مراسم خیریه امسال رونمایی و تاریخ شروع این مراسم را دوم مرداد ماه امسال اعلام کرد. 

شرکت در این مسابقات برای عموم مردم آزاد بوده و هر فردی می‌تواند مهارت‌های خود برای به اتمام رساندن هر‌چه سریعتر بازی‌ها را محک بزند. 

در مراسم امسال ۱۵۰ بازی مختلف از بین بازی‌های کلاسیک، بلاک باستر و مستقل حضور دارند. حضور عناوین کلاسیکی همچون Redneck Rampage, Super Metroid Ghost ‘N Goblins و بازی های جدید مثل Cuphead و Divinity Original Sin 2 در این مراسم تایید شده است. 

مراسم امسال مانند گذشته در هتل  Hilton Bloomington Minneapolis شهر میناپلیس ایالت میزوری آمریکا برگزار و تمام مراسم از طریق شبکه توییچ استریم خواهد شد. افراد شرکت‌کننده و بینندگان این مراسم می‌توانند کمک‌های مالی خود را از طریق این شرکت به دست سازمان «پزشکان بدون مرز» برسانند. 

مراسم سال ۲۰۱۷ Games Done Quick توانست تا مبلغ ۱.۷ میلیون دلار را برای این سازمان جمع کند. همچنین مراسم Awesome Games Done Quick این موسسه توانست تا مبلغ ۲.۲ میلیون دلار را برای بنیان جلوگیری از سرطان جمع آوری کند. به دلیل همین موضوع، احتمال می‌رود که مراسم امسال باشکوه تر از همیشه برگزار شود و مبلغ اهدایی برای این عمل خیریه، بیش از پیش باشد.

حتما بخوانید