spot_img

تاریخ عرضه و تریلر جدید Strange Brigade را مشاهده کنید

اثر جدید استودیوی Rebellion Developments خالق سری Sniper Elite که با نام Strange Brigade شناخته می‌شود، به مراحل پایانی ساخت خود نزدیک شده و قرار است تا در تاریخ ششم شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. 

داستان کلی بازی در مصر می‌گذرد و درباره ملکه جادوگری به نام Seteki است که توانسته ارتشی از هیولاهای مومیایی را زنده کند و دنیا را زیر سلطه خود ببرد. شما می‌توانید به همراه سه نفر از دوستان‌تان به تجربه این عنوان بپردازید و به شکار مومیایی‌های سرتاسر دنیا بروید. 

یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که در این بازی گنجانده شده ، حال و هوای دهه ۳۰ میلادی است که باعث می‌شود تا سلاح‌های شما بسیار ابتدایی باشد و برنده شدن در یک مرحله، وابستگی زیادی به خلاقیت شما پیدا کند. 

هر کدام از اعضای تیم Brigade سلاح، قابلیت و تاکتیک‌های منحصر به خود را دارند و هیچ کدام از دو کاراکتر بازی، شبیه به هم نیستند. همچنین در محیط بازی پازل‌ها و تله‌هایی گنجانده شده است تا صرفا با یک عنوان زامبی‌کشی ساده طرف نباشیم. ایده‌ای که پیش از این توسط Left 4 Dead اجرا شده و به عنوان یک فرمول برنده شناخته می‌شود.

عنوان Strange Brigade از حالا برای پیش‌خرید قرار گرفته و جوایز ویژه‌ای برای خرید پیش از انتشار در نظر گرفته شده است. کلت P19 به رنگ سفید،‌ سلاح سنگین Stoudenmire 960 و تفنگ شکاری Gehrig-Delgane S1 بخشی از هدایای پیش‌خرید این بازی است. نسخه Deluxe بازی شامل نسخه Season Pass بازی نیز می‌شود. نسخه Collector بازی شامل تمام محتوای نسخه Season Pass به همراه کیس‌ SteelBook بازی، آرت‌بوک ۶۴ صفحه‌ای و تعدادی محتوای دیجیتالی اضافه خواهد بود. 

استودیوی Rebellion به کاربران اطمینان داده است که پشتیبانی از بازی تا مدت‌ها پس از عرضه ادامه خواهد داشت و تعداد زیادی مراحل داستانی، کاراکتر و سلاح‌های جدید به بازی اضافه خواهد شد. 

به طور کلی می‌توان گفت که استودیوی Rebellion ایده Left 4 Dead را با فیلم The Mummy ترکیب و در قالبی همچون ساخته‌های قبلی این استودیو مانند Sniper Elite اجرا کرده است. باید منتظر ماند و دید که معجون جدید این استودیو تا چه حد مورد قبول بازیکنان قرار خواهد گرفت. تریلری از بازی هم منتشر شده که در بالا قابل مشاهده است.

حتما بخوانید