spot_img

سازنده Resogun و Nex Machina از بازی جدید خود رونمایی کرد

استودیوی فنلاندی Housemarque که با ساخت عناوینی چون Resogun و Dead Nation و Nex Machina به عنوان بزرگ‌ترین استودیوی آرکید ساز چند سال اخیر شناخته می‌شود، از پروژه جدید خود رونمایی کرد که قرار است در سبک متفاوتی جریان داشته باشد.

طی برگزاری مراسم Reboot Develop استودیوی Housemarque عنوان چندنفره‌ی جدیدی را با نام Stormdivers معرفی کرد. ویدیوی منتشر شده جزئیاتی را فاش نکرد، اما در مصاحبه‌ی سازنده با یوروگیمر، توضیحاتی ارایه شد. در همین راستا مدیر نشر بازی توضیح داد:

«شما می‌توانید عنوان جدید ما را با تجربیات مختلفی که از بازی‌های چندنفره در حال حاضر دارید، مقایسه کنید.»

سپس زمانی که در رابطه با حضور Stormdivers در ژانر بتل رویال پرسیده شد؛ او در جواب عبارت «یک حدس خوب» را ارائه کرد. در ادامه آقای Mikael Haveri گفت:

«ما در حال حاضر تنها به گفتن بازی چندنفره در رابطه با توصیف سبک Stormdivers بسنده می‌کنیم. در این اثر، محیطی بسیار رقابتی وجود خواهد داشت. با وجود تعداد بالای عناوین این سبک، چگونه خواهیم توانست با آن‌ها رقابت کنیم؟ به خوبی می‌دانیم که در حال ساخت چه هستیم و امیدواریم نتیجه اثری را تحویل دهد که بتواند به خوبی در بازار رقابت حاضر شود.»

در پاسخ به درخواست یوروگیمر از سازنده برای اظهار بیشتر در رابطه با جزییات بازی، توضیح داده شد که با عنوانی سریع و گیم‌پلی محور روبرو خواهیم بود.

«امیدواریم که در صورت انتخاب، مردم از بازی کردن Stormdivers لذت ببرند. می‌خواهیم بازیکنان در جریان بازی آدرنالین را تجربه کنند، می‌خواهیم مدام در حال حرکت باشند و می‌خواهیم به طور جدی درگیر بازی شوند. اگر Resogun را بازی کرده باشید، همه‌ی موارد این بازی را به آثار چندنفره خواهیم آورد و این برنامه‌ی ما در استودیوی Housemarque است.»

بیش از دو سال از ساخت بازی می‌گذرد و امکان عرضه‌ی آن تا پیش از پایان سال جاری میلادی وجود دارد. تیزر رونمایی این عنوان را می‌توانید در بالای صفحه مشاهده کنید.

حتما بخوانید