spot_img

تاریخ انتشار سریال تلویزیونی The Witcher مشخص شد

زمانی که به اقتباس Netflix از سری Witcher (البته اقتباس از کتاب‌های سری) فکر می‌کنیم، مطمئنا احساسات هیجان‌انگیزی در ما شکل می‌گیرد. این هفته، خالق سریال خانم Lauren S. Hissrich جزییاتی را در رویداد شهر رم به اشتراک گذاشت. خبر بزرگ این است که در حال حاضر برنامه‌ریزی برای پخش سریال در سال ۲۰۲۰ و طی یک فصل هشت قسمتی وجود دارد.

خانوم Hissrich توضیح داد:

«می‌دانم که هشت قسمت برای شما کافی نیست، اما از نظر داشتن محتوای خلاقانه مناسب به نظر می‌رسد. اما همین قسمت‌های محدود می‌توانند غنی، اکشن و پر محتوا در شخصیت‌پردازی و داستان باشند. به نظر خوب می‌رسد؟»

برای کسانی که به عقیده‌ی آن‌ها نمایش‌های Marvel در Netflix بیش از حد طولانی هستند و قطعه‌های جانبی به اجبار در داستان گنجانده شده‌اند، خبر سریال Witcher چندان آزار دهنده نیست.

در ادامه Hissrich نسبت به نمایش سریال در سال ۲۰۲۰ واکنش نشان داد:

«چه کسی از آینده خبر دارد؟ ما به سرعت در حال پیشبرد نمایش هستیم و شور و شوق زیادی برای آن داریم، البته عجله‌ای در کار نیست. همیشه یک مسئله‌ی مهم وجود دارد و آن هم توجه به کیفیت، پیش از توجه به سرعت انجام کار است.»

تاکنون تنها قسمت آزمایشی سریال نوشته شده است و هفت قسمت دیگر تنها در ذهن Hissrich مرور می‌شوند. نویسندگان بیشتری در حال استخدام هستند و هنوز بازیگری به تیم اضافه نشده است. مشخصا سری The Witcher یکی از نمادهای اروپای شرقی‌ست و در این منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود.

حتما بخوانید