spot_img

عرضه‌ی WH40K: Inquisitor – Martyr با دو ماه تاخیر مواجه شد

استودیوی NeocoreGames اعلام کرد که عرضه‌ی WH40K: Inquisitor – Martyr تا ژوئن با تاخیر مواجه شده است، اما کارمندان تیم باید هفته‌ای ۹۰ ساعت را روی ساخت بازی زمان صرف کنند تا شاهد تاخیری دوباره نباشیم! اظهاراتی که حاشیه‌های بسیاری همراه داشت.

به تازگی تاریخ انتشار بازی اصلاح شد و سازنده با درج عبارت «با سه هفته زمان اضافی، حالا فرصت کافی برای انجام این کار را خواهیم داشت» خبر از تاخیر در عرضه‌ی Martyr داد.

نماینده‌ی استودیوی Neocore در توضیح به PCGamer اعلام کرد:

«باید این موضوع را روشن کرد که ما تیم ساخت را مجبور به ۹۰ ساعت کار در هفته نمی‌کنیم. حتی سه تهیه‌کننده‌ی بازی نیز ۹۰ ساعت کار نمی‌کنند، اما آن‌ها طولانی‌ترین روزهای کاری را دارند. تمام توجه ما در Neocore Games تمرکز بر Inquisitor به عنوان پروژه‌ی مورد علاقه‌مان است. ما در کارمان عجله می‌کنیم و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم و در این راه چیزهایی فدا خواهند شد [زمان و فشار کاری زیاد] که به آن افتخار می‌کنیم. از همه خواهش می‌کنیم که استودیوی ما را قضاوت نکنند و دچار سوءبرداشت نشوند.»

موضوعی که نماینده‌ی استودیو در رابطه با آن صحبت می‌کند، مربوط به بیانه‌ای مشابه است که آن‌ها در ماه مارس منتشر کردند. اظهاراتی که استودیو در آن‌ها بر مجبور کردن کارمندان به کار طولانی مدت تاکید دارد.

تاخیر دقیق انتشار WH40K: Inquisitor – Martyr برای ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) در نظر گرفته شده است. دلیل این تاخیر از زبان سازنده، ارائه‌ی یک تجربه‌ی مطمئن از ژانر اکشن نقش آفرینی بیان شد. به نظر یکی از نسخه‌های کنسولی دچار مشکلات تکنیکی شده و همین امر استودیو را مجبور به تاخیر در عرضه کرده است.

عنوان Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr در جولای ۲۰۱۵ به عنوان یک اکشن نقش‌آفرینی ایزومتریک معرفی شد که بسیاری آن را شبیه به سری Diablo می‌دانند. استودیوی Neocore وعده داده که بازی همواره دچار تکامل خواهد شد و آن‌ها بر جریان مستمر محتوا و همچنین ارزش چندین ساله‌ی تجربه‌ی بازی، تاکید دارند.

عنوان Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr در روز ۱۵ خرداد برای سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید