spot_img

جزییات اولین به‌روزرسانی محتوای Sea of Thieves مشخص شد

اولین آپدیت محتوای Sea of Thieves در اوایل ماه می در دسترس قرار خواهد گرفت و انتشار پنج آپدیت دیگر برای سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

به تازگی استودیوی Rare تایید کرد که اولین به‌روزرسانی محتوا Hungering Deep نام خواهد داشت. علاوه بر این آپدیت، پنج به‌روزرسانی دیگر نیز برای Sea of Thieves در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد که دوتای آن در تابستان منتشر می‌شوند و شامل کشتی جدید، بخش تازه‌ای از نقشه، مکانیک‌ها و جوایز جدید خواهند بود. سه آپدیت دیگر نیز تا پایان ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد که محتوای جدیدی را به بازی خواهند افزود.

در کنار این پنج آپدیت بزرگ که محتوای بازی را بهبود خواهند داد، بازیکنان Sea of Thieves می‌توانند انتظار رویدادهای هفتگی را داشته باشند که اهداف و مکانیک‌های جدیدی را معرفی خواهند کرد.

یکی از ویژگی‌های جالب آپدیت The Hungering Deep معرفی دشمنی جدید خواهد بود که به عنوان بخشی از رویدادی منحصر به فرد معرفی می‌شود و بازیکنان خدمه باید محل آن را کشف کرده و دشمن جدید را شکست دهند.

در رابطه با آپدیت ماه می، تهیه‌کننده‌ی اجرایی Sea of Thieves توضیح داد:

«ما به طور نزدیک با جامعه‌ی مخاطبان Sea of Thieves در ارتباط هستیم و بازخوردهای آن‌ها را دنبال می‌کنیم. آن‌ها هم منتظر شنیدن برنامه‌ برای گسترش Sea of Thieves هستند. همان‌طور که پیش‌تر اشاره کرده‌ایم، انتشار تنها شروع کار Sea of Thieves است و ما در Rare همچنان به گسترش و تکامل بازی کمک خواهیم کرد.»

همچنین Rare با انتشار ویدیویی توضیحات بیشتر ارایه کرد که به شرح زیر است:

به‌روزرسانی‌های منظم برای افزودن محتوا و معرفی رویدادها

  • آپدیت‌های محتوایی، ویژگی‌های بزرگی را در کنار وجود آیتم‌ها و مکانیک‌های جدید به ارمغان می‌آورند و اهداف و پاداش‌های بیشتری معرفی می‌کنند.
  • رویدادهای هفتگی علاوه بر رونمایی از مکانیک‌های جدید، اهداف سرگرم‌کننده‌ای را ارایه خواهند کرد.

اولین به‌روزرسانی بازی تحت نام The Hungering Deep برای عرضه در ماه می

  • آپدیت The Hungering Deep یک دشمن جدید را به دنیای بازی معرفی خواهد کرد که وظیفه‌ی خدمه‌ی هر کشتی یافتن و شکست آن طی برگزاری یک رویداد خاص است. همچنین این به‌روزرسانی تعدادی مکانیک جدید به بازی اضافه می‌کند که بازیکنان را در طول سفر یاری خواهند کرد

پنج آپدیت برای سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است

  • تاسبتان آپدیت Cursed Sail عرضه خواهد شد که مدل‌های جدید کشتی را شامل می‌شود و آپدیت بعدی با نام Forsaken Shores بخش جدیدی را به جهان Sea of Thieves اضافه می‌کند. همانند The Hungering Deep دو آپدیت دیگر در تابستان نیز مکانیک‌های جدید در بر خواهند داشت و علاوه بر معرفی دشمنان جدید، جوایز تازه‌ای را نیز عرضه می‌کنند.
  • برنامه‌ی عرضه‌ی محتوای جدید ادامه خواهد داشت تا بازی گسترده‌تر شود و مدام در حال تکامل باشد. با توجه به بازخوردها، تغییرات مثبتی در بازی اعمال شده و این روند ادامه خواهد داشت.

حتما بخوانید