spot_img

تاریخ انتشار The Banner Saga 3 مشخص شد

استودیوی Stoic سرانجام تاریخ انتشار The Banner Saga 3 را تایید کرد. نسخه‌ی سوم این تحسین شده‌ با محوریت وایکینگ‌ها، در روز ۲۴ جولای (۲ مرداد) برای اکس‌باکس وان،‌ پلی‌استیشن ۴، سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. هر سه قسمت این سری نیز بعدا به صورت فیزیکی برای دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت به انتشار خواهد رسید.

نسخه‌ی اول Banner Saga در سال ۲۰۱۴ به انتشار رسید که به خاطر ارائه‌ی ترکیب روایت قدرت‌مند، گیم‌پلی نقش‌آفرینی نوبتی و سبک گرافیکی خاص، به شکل گسترده مورد ستایش قرار گرفت.

سومین و آخرین بازی وایکینگی Stoic همچون شماره‌ی اول بر پایه‌ی موفقیت در کمپین کیک‌استارتر خلق شده است، جایی که بازی موفق به کسب ۲۰۰ هزار دلار پشتیبانی مردمی شد. انتظار می‌رفت که بازی برای انتشار در پاییز آماده شود، اما با تایید اخیر، مشخص شد که The Banner Saga 3 مراحل ساخت را به سرعت پشت سر گذاشته است و در تابستان عرضه خواهد شد.

در کنار این مورد، کمپانی ۵۰۵ Games ناشر بازی اعلام کرد که نسخه‌ی فیزیکی سه‌گانه‌ی Banner Saga در یک باندل، برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این باندل ۲ مرداد در آمریکای شمالی و ۵ مرداد در اروپا عرضه خواهد شد. یک ورژن با نام نسخه‌ی همراه با پاداش نیز عرضه خواهد شد که در کنار سه بازی اصلی، یک کتاب کوچک از طرح‌های هنری بازی، پوستر، ساندترک‌ها و یک آیتم خاص در بازی را شامل خواهد شد.

استودیوی Stoic اخیرا تایید کرد که برای عرضه‌ی نسخه‌ی اول و دوم The Banner Saga روی سوییچ برنامه دارد، هر چند که سازنده به انتشار زود هنگام دو بازی اول روی کنسول هیبریدی نینتندو تاکید داشت، اما تاریخ انتشار دقیقی را اعلام نکرد.

می‌توانید ویدیوی مربوط به پیشنهاد پیش‌خرید بازی را در پلتفرم بالا تماشا کنید.

حتما بخوانید