spot_img

عده‌ای به خاطر به هم خوردن زندگی شخصی‌شان خواستار ممنوعیت Fortnite شدند!

در حال حاضر عنوان Fortnite به شکل گسترده‌ای محبوب و همه‌گیر شده؛ آن قدر محبوب که مدارس آمریکای شمالی بازی کردن Fortnite در کلاس را ممنوع کرده‌اند و حتی هنرمندان و ورزشکاران حرفه‌ای نیز از آن صحبت می‌کنند. اما اختصاص دادن ساعت‌های بسیاری از زندگی روزمره به انجام Fortnite سبب شده تا واکنش‌هایی را در این رابطه شاهد باشیم؛ تا آنجا که برخی از مردم در تلاش‌ هستند تا بازی را ممنوع کرده و در مقابل اعتیاد آن مقاومت کنند.

موضوع زمانی جدی‌تر شد که گروهی از مردم، عزیزان خود را ساعت‌ها درگیر Fortnite دیدند. صدها نفر دادخواستی با نام «از Fortnite خلاص شوید» را امضا کردند که درخواست آن ممنوعیت بازی و ایجاد وقت آزاد برای عزیزان‌شان است.

با توجه به گزارش واشنگتن‌پست، دادخواست ممنوعیت بازی تاکنون توسط ۷۳۰ نفر(که تعدادشان موقع انتشار این خبر از ۲۳۰۰ نفر عبور کرده) امضا شده است. اغلب توسط کسانی که عزیزان‌شان به دلیل بازی کردن Fortnite به آن‌ها بی‌توجه شده بود. برای مثال Chloe DePalma نوشت که «چه‌طور این بازی دوستان را از هم جدا کرده و آن‌ها را شست‌وشوی مغزی داده است»

احتمالا متقاضیان باید بدانند که احتمالی برای ممنوعیت Fortnite وجود ندارد و حتی شاید با این درخواست‌ها و گسترش آن در شبکه‌های اجتماعی، پدیده‌ی Fortnite همه‌گیرتر شود!

حتما بخوانید