spot_img

روند ساخت بازسازی System Shock دوباره به مسیر اصلی خود بازگشت

ماه گذشته تیم بازسازی System Shock تایید کرد که ساخت بازی را از سر گرفته‌ و کسانی که از بازی به صورت مالی پشتیبانی کرده بودند، به زودی اطلاعاتی در رابطه با روند پیشرفت تولید دریافت خواهند کرد. حال این اطلاعات به همراه تعدادی اسکرین‌شات منتشر شده است.

به نظر تیم قصد دارد با پیشروی در تولید، به اصول اولیه‌ی بازی باز گردد.

برای کسانی که در رابطه با بازسازی System Shock در کیک‌استارتر نمی‌دانند، باید گفت که این بازسازی وفادار به شوتر سال ۱۹۹۴ است. با گذشت زمان، هدف تیم گسترش یافت تا این‌که System Shock که پیش‌تر به عنوان بازسازی نسخه‌ی اولیه شناخته می‌شد، حالا چشم‌انداز بازی را مجدد تعریف می‌کرد و بودجه‌ی ساخت را در طول توسعه افزایش می‌داد.

مدتی قبل استودیوی Nightdive ساخت بازی را به حالت تعویق در آورد تا در رابطه با هدف بازسازی System Shock تصمیم درستی بگیرد. اکنون که بازسازی System Shock از سر گرفته شده است، این نسخه به بازی اصلی وفادارتر خواهد بود و به ریشه‌ها باز خواهد گشت.

آقای Stephen Kick از Nightdive در آپدیت اخیر کیک‌استارتر بازی گفت:

«بیشتر مخاطبان موافق هستند که ما در حال انجام کاری درست هستیم. زمانی که تصمیم گرفتیم در عوض تفسیر و بازنگری مجدد بازی نخست، سعی در خلق یک بازسازی وفادار به کیفیت نسخه‌ی اصلی System Shock باشیم. زمان کوتاه بود و فرصت برای تصمیم‌گیری محدود، اما با تصمیم جدید مجبور به خداحافظی با برخی از سازندگان شدیم. آنچه که اکنون با آن مواجه هستیم، یک تیم متمرکز است که از سازندگان اصلی که روی نسخه‌ی دموی یونیتی کار کردند، تشکیل شده است.»

اسکرین‌شات‌های منتشر شده:

حتما بخوانید