spot_img

با Radical Heights اثر جدید خالقان Lawbreakers آشنا شوید

استودیوی Boss Key Productions که توسط خالق سری Gears of War «کلیف بلزینسکی» تاسیس شد و  سال گذشته عنوان LawBreakers را عرضه کرد، امروز اثر جدیدی با نام Radical Heights را به عنوان یک بازی Early Access رایگان در ژانر بتل رویال معرفی کرد. عنوانی که از فردا روی شبکه‌ی استیم در دسترس خواهد بود.

همانند دیگر آثار سبک بتل رویال، در Radical Heights هم هدف اصلی مقابله با دیگر بازیکنان و البته زنده ماندن در پایان بازی‌ست. اما تیم «کلیفی بی» فرمول‌های مخصوص به خود را به بازی افزوده‌اند؛ برای مثال می‌توانید از وسایل نقلیه به نفع خود استفاده کنید. اما مهم‌ترین نکته‌ی بازی به دست آوردن پول است که می‌توان آن را در بانک سپرده کرد و صرف نظر از برد یا باخت، بعدها از این سرمایه استفاده برد. برای ساخت Radical Heights از فضای تخیلی آینده در سال ۲۰۲۳ الگو گرفته شده است و البته سراسر بازی شامل اشارات متعدد به دهه‌ی ۸۰ میلادی‌ست.

با توجه به اظهارات کارمندان Boss Key این تیم قصد دارد تا با Radical Heights ایده‌های جدیدی را به ژانر بتل رویال تزریق کند و انتشار بازی به صورت Early Access این اجازه را به آن‌ها داده تا خیلی سریع ایده‌ها را در اختیار جامعه‌ی مخاطبان قرار دهند. بازی برای حدود یک سال در فاز Early Access خواهد ماند. در ادامه توضیح داده شد:

«عرضه‌ی بازی به صورت Early Access و ماندن در این فاز برای یک سال،‌ به ما این اجازه را خواهد داد تا پایه و اساس بازی را برای جامعه‌ی مخاطبان تثبیت کنیم و ویژگی‌های جدید اضافه کنیم و به درک درستی از چیستی محتوای بازی برسیم. این موضوع در انتشار نهایی سبب خواهد شد تا با محتوایی کامل و درست روبرو باشیم.»

دقیقا پنج روز پیش بود که Boss Key production به شرح وضعیت فعلی LawBreakers پرداخت و اقرار کرد که بر خلاف پیش‌بینی‌ها، بازی در جذب مخاطب کافی برای ایجاد بودجه‌ی لازم برای ادامه‌ی حیات، شکست خورده است. صرف نظر از این موضوع، استودیو اعلام کرد که نسبت به دادن شانس مجدد به LawBreakers متعهد است، اما روی پروژه‌ی دیگری نیز فعالیت دارد که مشخص شد بازی دوم Radical Heights است.

در گزارش مالی کمپانی Nexon ناشر LawBreakers انتشار بازی همزمان با PUBG از دلایل شکست آن اعلام شده است. مشخصا عرضه‌ی همزمان با یک بلاک‌باستر آنلاین پرمخاطب مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds روی رایانه‌های شخصی، چالش‌های بسیاری برای دیگر شوترهای آنلاین روی این پلتفرم ایجاد کرد که این موضوع دامن LawBreakers را نیز گرفت.

آقای Zach Lowery کارگردان Radical Heights پروژه را این چنین توصیف کرد:

«همواره اشتیاق بسیاری برای این پروژه‌ی پنج ماهه که خود آن را ساخته و عرضه خواهیم کرد، در استودیوی ما وجود داشته است. ما از طرفداران بزرگ ژانر بتل رویال هستیم و حال قصد داریم با ایده‌های خود، تم دهه ۸۰ را به این سبک بازی بیاوریم. چرخه‌ی متفاوتی را انتخاب کردیم، جایی در آینده و حاضر در سال ۲۰۲۳ با حال و هوای دهه ۸۰ و در جریان یک بازی هیجان‌انگیز برای شهرت.»

با این‌که کلیف بلزینسکی نیز در ساخت بازی دخیل است، اما هدایت خلاقیت در این پروژه بر عهده‌ی افراد دیگر خواهد بود تا بازی با چشم‌اندازی تازه خلق شود.

تریلر رونمایی بازی را در بالا و تعدادی از اسکرین‌شات‌های بازی را می‌توانید در ادامه تماشا کنید:


حتما بخوانید