spot_img

تاریخ انتشار و قیمت رسمی State of Decay 2 مشخص شد

شرکت مایکروسافت تاریخ عرضه و قیمت رسمی قسمت دوم عنوان State of Decay را اعلام کرد. این عنوان در تاریخ اول خرداد سال آینده برای PC و Xbox One عرضه خواهد شد. قیمت رسمی بازی هم کمی غافل‌گیرکننده و کمتر از آن چیزی است که فکر می‌کردیم.

این عنوان در زمان عرضه دو نسخه خواهد داشت؛ نسخه استاندارد و نسخه Ultimate که به ترتیب ۳۰ و ۵۰ دلار قیمت خواهند داشت. دارندگان نسخه نهایی پنج روز زودتر به بازی دسترسی خواهند داشت و همچنین نسخه کامل قسمت اول با نام State of Decay: Year One Survival Edition را نیز دریافت خواهند کرد و همچنین به محتواهای اضافه نیز دسترسی پیدا خواهند کرد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که با پیش‌خرید بازی، آیتم‌های انحصاری دریافت خواهند کرد. آقای «آرون گرینبرگ» مدیر بخش بازاریابی بازی‌های مایکروسافت درباره این قیمت پایین‌تر از حد انتظار بازی گفته:

“هدف ما ساختن یک ارتباط بلند مدت با انجمن State of Decay و خلق یک تجربه عمیق‌تر با این فرانچایز است.

ما باور داریم که State of Decay 2 با غرق کردن مخاطب در این تجربه فانتزی بقای زامبی‌محور، رسیدن به هدف را میسر می‌کند و ما می‌خواهیم که بازیکنان بیشتری، فرصت پیوستن و تجربه این بازی خاص را داشته باشند.”

اطلاعات منتشر شده به اینجا محدود نمی‌شود و سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی روی رایانه‌های شخصی نیر منتشر شده که در ادامه قابل مشاهده است.

یازده تصویر جدید هم از بازی منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. 

قسمت دوم هم همچون قسمت اول، توسط استودیوی Undead Labs در حال ساخت است.

حتما بخوانید