spot_img

بیست و هفتمین هیروی Overwatch رسما رونمایی شد

در طی هفته گذشته، شرکت بلیزارد تصاویر و متونی را منتشر کرد که از خبر حضور یک هیروی جدید در عنوان Overwatch می‌داد. حالا ساعاتی پیش این هیرو به صورت رسمی رونمایی شد.

بیست و هفتمین هیروی بازی Brigitte نام دارد و در کلاس Support قرار می‌گیرد. در دنیای بازی، نام کامل وی Brigitte Lindholm است و در واقع دختر Torbjörn است. وی که جوان‌ترین دختر توربیون است، ۲۸ سال سن و اصلیتی سوئدی دارد. بریگیتا همچون پدرش یک مهندس است و مهارت بالایی در زمینه ساخت سلاح دارد که از علاقه زمان کودکی به کار پدرش نشأت می‌گیرد. وی تحت تاثیر صحبت‌های «رینهارت» تصمیم می‌گیرد که با وی همراه و به یک جنگجو تبدیل شود. به غیر از این، بلیزارد تریلری داستانی از این شخصیت منتشر کرده که در بالا می‌توانید تماشا کنید.

بریگیتا با این که جزو هیروهای ساپورت دسته‌بندی شده، اما در واقع یک هیروی ترکیبی به حساب می‌آید. سلاح اصلی وی Rocket Flail نام دارد و یک سلاح Melee است که عملکردی همچون سلاح رینهارت دارد و با یک ضربه، می‌تواند به چند دشمن تا فاصله‌ای مشخص ضربه بزند. قابلیت‌های دیگر این هیرو شامل موارد زیر است:

Repair Packقابلیتی که اجازه انداختن بسته‌های سلامتی روی زمین می‌دهد. در صورتی که سلامتی یاران کامل باشد، این بسته‌ها به صورت Armor اضافه خواهند شد.

Whip Shotبریگیتا می‌تواند سلاح خود را تا فاصله‌ای پرتاب کند که در صورت برخورد به یک دشمن، آن را پرتاب کرده و به آن آسیب می‌زند.

Barrier Shieldسپری که می‌تواند برای مدتی بریگیتا را از حمله دشمنان مصون نگه دارد.

Shield Bashبریگیتا می‌تواند به سرعت به سمت جلو رفته و با سپر خود به دشمنان ضربه بزند که موجب گیج‌شدن آن‌ها می‌شود.

Rally (Ultimate)سرعت حرکت برای زمانی مشخص بیشتر شده و به تمام یاران اطراف خود Armor اضافه می‌کند.

این هیرو در حال حاضر برای تست در سرورهای PTR موجود است، اما مشخص نیست که چه زمانی به صورت رسمی قابل بازی خواهد بود.

حتما بخوانید