نینتندو سیستم نقد و بررسی کاربران را اجرایی کرد

هم‌اکنون طرفداران نینتندو می‌توانند بررسی‌ها و نمرات خود از بازی‌های کنسول سوییچ را روی وب‌سایت نینتندو آپلود کنند؛ برای انجام این کار تنها نیاز به ساخت یک حساب کاربری خواهد بود.

این سیستم بررسی، شبیه به ساز و کار مشابه استیم برای نقد کاربران از بازی‌های منتشر شده روی این شبکه است. سیستمی که اجازه می‌دهد تا مخاطبان نقاط قوت و ضعف بازی مورد نظر را مشخص کنند.

برای نوشتن یک نقد روی سیستم جدید نینتندو، تنها کافی‌ست که یک حساب کاربری در سایت این شرکت ایجاد کنید. سپس می‌توانید بررسی خود را نوشته و به بازی مورد نظر امتیاز دهید. کاربران دیگر می‌توانند راجع به مفید بودن یا نبودن نقد شما نظر دهند. همچنین نینتندو یک سیستم برچسب‌گذاری را نیز معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان برچسب‌هایی چون «ارزش‌مند» و «تاثیرگذار» را برای نقد بازی انتخاب کرد.

سیستم نقد و امتیازدهی نینتندو هنوز در ابتدای راه قرار دارد و باید دید که آیا همانند سیستم بررسی کاربران استیم که همواره Valve را با چالش‌های گوناگون روبرو کرده، این سیستم نیز عملکرد مشابه‌ای خواهد داشت یا خیر. اتفاقی که گاها در استیم شاهد آن هستیم، زمانی که سازنده تصمیمی می‌گیرد که خلاف میل بازیکنان است و به اصطلاح مخاطبان بازی را Review Bomb می‌کند؛ اتفاقی که برای PUBG افتاد و در عرض تنها چند ساعت ۱۵ هزار نقد منفی برای‌اش ثبت شد.

حتما بخوانید