spot_img

Cyberpunk 2077 به یک فرانچایز بزرگ تبدیل خواهد شد

استودیوی CD Projekt Red در مصاحبه‌ای اعلام کرد عنوان Cyberpunk 2077 یک نقش‌آفرینی واقعی خواهد بود که در دنیایی بزرگ و جهان آزاد جریان دارد و از نظر جاه‌طلبی بسیار بزرگ‌تر از The Witcher 3 خواهد بود.

Cyberpunk برای ما The Witcher 3 است، اما بسیار جاه‌طلبانه‌تر. هدف ما بنیان نهادن یک فرانچایز بزرگ از همان ابتدا بوده است. ما در یک دنیای جدید و آینده‌نگرانه کار می‌کنیم. این دنیا برای تمام بازیکنان جذاب خواهد بود، نه فقط برای طرفداران سبک نقش‌آفرینی اما این عنوان برای مخاطبین بزرگسال است. دنیای این اثر به شدت پرجزئیات و وسیع است که به صورت دستی طراحی شده است. این عنوان بسیار بزرگ و جاه‌طلبانه است و برای آن اهداف بزرگی داریم، اما با این حال ما بر روی نیازهای بازیکنان و کیفیت نهایی اثر بسیار وسواس داریم.

البته در این مصاحبه اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشد و تمرکز بیشتر بر روی GOG و عنوان Gwent بوده است. در رابطه با The Witcher 4 نیز این استودیو اعلام کرد که آن‌ها فعلا نمی‌توانند این نسخه را بسازند، چرا که از همان اول قرار بود این سری یک سه‌گانه باشد. اما ممکن است که در آینده عنوانی از دنیای The Witcher ساخته شود.

حتما بخوانید