spot_img

احتمال حضور «تام هاردی» و «کریس پاین» در فیلم Call of Duty

به نظر می‌رسد آقای Stefano Solima که کارگردانی ادامه فیلم Sicario با نام Soldado را بر عهده دارد، در حال مذاکره با Tom Hardy و Chris Pine برای ایفای نقش در فیلم Call of Duty است.

مدت زمانی زیادی از آخرین باری که Activision در رابطه با فیلم جاه‌طلبانه Call of Duty صحبت کرده می‌گذرد. چندی پیش بر طبق گزارشی که سایت Variety منتشر کرد، کارگردان فیلم Soldado مسئول کارگردانی Call of Duty است. البته نه Stefano Solima و نه Activision این خبر را تایید نکرده‌اند.

در این میان وب‌سایت Metro از Stefano Solima در رابطه با بازیگران مورد علاقه او در صورت کارگردانی فیلم Call of Duty سوال کرد. ایشان در پاسخ از «تام هاردی» و «کریس پاین» به عنوان بازیگران مورد علاقه خود برای ایفای نقش در این اثر یاد کرد و در این مورد گفت:

من منتظر فیلم Venom و دیدن تام در آن فیلم هستم. او در Mad Max فوق العاده بود. اما او (کریس پاین) سرسخت و باهوش است، اما می‌تواند حس طنز نیز داشته باشد و نقش‌های دراماتیک هم بازی کند.

از سال ۲۰۱۳ میلادی، شرکت اکتیویژن مشغول ساخت فیلمی از سری محبوب Call of Duty است. این شرکت در سال ۲۰۱۷ استودیوی فیلم‌سازی خود را بنا نهاد و اعلام کرد که قصد دارد دنیایی سینمایی مربوط به Call of Duty به عظمت دنیای سینمایی مارول بسازد.

حتما بخوانید