spot_img

تعدادی از کارمندان استودیوی سازنده Mafia III اخراج شدند

کمپانی ۲K Games از طریق وب‌سایت Kotaku تایید کرد که تعدادی از اعضای استودیوی Hangar 13 خالق عنوان Mafia III اخراج شده‌اند. در حالی که تعداد کارمندان اخراج شده مشخص نشد، اما گزارش Kotaku تعداد را قابل توجه توصیف می‌کند.

کمپانی ناشر در این رابطه توضیح داد:

«اکنون ۲K می‌تواند تایید کند که تعدادی از کارمندان Hangar 13 برای اطمینان از هم‌جهتی منابع استودیو و برنامه‌های توسعه‌ی بلند مدت، کاهش یافته است. این کاهش نیرو نمی‌تواند بر توانایی‌های ۲K برای خلق و عرضه‌ی محصولات تاثیر بگذارد. ما از کنار این مسائل به سادگی عبور نمی‌کنیم و با باقی کارمندان همکاری خود را ادامه داده و از آن‌ها پشتیبانی خواهیم کرد.»

عنوان Mafia III سری را از ریشه‌های کلاسیک دور کرد و بر نژادپرستی طی دهه ۱۹۶۰ در لوئیزیانا متمرکز شد. انتخاب چنین ستینگی برای روایت داستان، عملکردی جسورانه از طرف تیم توسعه بود. بستری که متاسفانه فدای ضعف‌های طراحی و عدم جاه‌طلبی گیم‌پلی شد و با تکرار بسیار، نتوانست عمق خوبی به بطن بازی تزریق کند.

با وجود همه‌ی این کمبودها، کمپانی مادر Take-Two Interactive از Mafia III به عنوان اثری موفق یاد کرده است. این بازی سریع‌ترین فروش بین تمام بازی‌های ۲K در تاریخ را به خود اختصاص داده و تنها طی هفته‌ی اول انتشار موفق به فروش ۴.۵ میلیون نسخه شده است.

حتما بخوانید