spot_img

بتای بخش چند‌نفره‌ی Stardew Valley بهار در دسترس خواهد بود

سرانجام بلاگ جدید توسعه‌دهنده‌ی Stardew Valley اخباری را در رابطه با بخش چندنفره‌ی مورد انتظار این عنوان به انتشار رساند. بخش مالتی‌پلیر Stardew Valley در بهار پیش رو و با فاز بتا در دسترس بازیکنان خواهد بود.

تیم نشر در Chucklefish سعی در انتشار نسخه‌ی بتا تا پیش از پایان سال ۲۰۱۷ میلادی را در دستور کار داشت، اما برای پولیش بیشتر و اجرایی کردن بهبودها، نسخه‌ی بتای بخش چندنفره تا بهار تاخیر خورد.

ورژن ۱.۳ عنوان Stardew Valley تنها شامل بخش چندنفره نیست و پشتیبانی از زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، کره‌ای و ترکی را اضافه خواهد کرد.

با توجه به گفته‌های خالق بازی، آقای Eric “ConcernedApe” Barone کار روی محتوای اضافی Stardew Valley به پایان رسیده و متن‌ها برای ترجمه فرستاده شده‌اند. زمانی که متن‌ها در حال ترجمه هستند، تیم به رفع باگ‌های بازی خواهد پرداخت.

آقای Barone در این باره گفت:

«زمانی که کار ترجمه و رفع باگ‌ها به پایان برسد، نسخه‌ی بتای عمومی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. امیدواریم که بهار آماده‌ی انتشار بتا باشیم. زمانی که به تاریخ انتشار بتا نزدیک‌تر شویم، اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه‌ی عملکرد بخش چندنفره منتشر خواهد شد.»

خالق بازی در تلاش است تا علاوه بر بخش چندنفره، آپدیت جدید شامل محتوای بیشتری باشد. بخشی از این محتوا اضافه شدن Signها هستند. با توجه به نمایش اسکرین‌شات‌ها Signها آیتم‌هایی برای کرفت کردن هستند که سودمند خواهند بود.

شما می‌توانید جعبه‌های انبارسازی خود را به رنگ‌های متفاوتی در آورید که یادآور محتوای درونی آن‌ها باشد. اما یک Sign با تصویر ماهی روی آن کمک بیشتری خواهد کرد.

یکی از ویژگی‌های جالبی که با اضافه شدن بخش مالتی‌پلیر در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت، قابلیت ازدواج با دیگر بازیکنان است. همچنین دوستان می‌توانند شما را طی بخش چندنفره، در کارهای مزرعه، ماهی‌گیری و… یاری رسانند. 

مطمئنا آپدیت بخش چندنفره‌ی Stardew Valley حتی در فاز بتا می‌تواند جذابیت‌های بسیاری را برای این اثر به ارمغان آورد.

حتما بخوانید