spot_img

اطلاعاتی از بخش چند‌نفره‌ی Code Vein منتشر شد

جزئیاتی از چگونگی اجرایی شدن بخش چندنفره در عنوان Code Vein توسط نشریه‌ی ژاپنی Famitsu منتشر شد. در Code Vein بازیکنان می‌توانند با انتشار سیگنال از دیگر بازیکنان بخواهند که در کامل کردن سیاه‌چاله‌ها به کمک آن‌ها بشتابند.

شما می‌توانید همواره شخصیت همراه را کنار خود داشته باشید. حتی با حضور یک بازیکن دیگر برای کمک، شخصیت همراه ناپدید نخواهد شد. آیتم‌هایی که توسط شخصیت همراه مورد استفاده قرار می‌گیرند، بر هر دو بازیکن اثرگذار خواهند بود. هنوز اطلاعات مشخصی در رابطه با سیستم ارتباطی بین بازیکنان وجود ندارد، اما این احتمال هست که از Emotion ها برای ارتباط استفاده شود. همچنین از دو کاراکتر دیگر با نام‌های Karen و Chris Silva رونمایی شد که البته اطلاعات دقیقی از آن‌ها منتشر نشده است.

طی این شماره‌ی Famitsu اطلاعاتی نیز از Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory به انتشار رسید. ورژن ۱٫۰۴ به صورت رایگان منتشر شده است. افزوده‌ی این آپدیت Digimon Apocalymon خواهد بود که اکنون قابل بازی‌ست. 

خبر دیگر مربوط به معرفی نسخه‌ی جدید God Wars برای پلی‌استیشن ۴، ویتا و نینتندو سوییچ است. این عنوان تحت نام God Wars: Nihon Shinwa Taisen توسط Kadokawa Games معرفی شد. این نسخه، ورژن آپدیت شده‌ی God Wars: Future Past است که شامل محتوای اضافی چون سناریوهای جدید، موزیک‌های بیشتر و تنوع پایان‌بندی می‌شود.

اطلاعات بیشتر تایید کرد که گیم‌پلی بازی نیز در این نسخه‌ی اثر استراتژی نقش‌آفرینی بهبود داشته است.

حتما بخوانید