spot_img

رسیدن به بالاترین سطح در Call Of Duty: WW2 بدون شلیک حتی یک گلوله!

همواره سری Call of Duty شاهد جذب مخاطبانی بوده است که سعی داشته‌اند رکورد جالبی از خود به ثبت برسانند. برای مثال نمی‌توان بازیکنی را فراموش کرد که در Modern Warfare 2 توانست تنها با استفاده از Riot Shields به Kill Streak سطح بالای Nuke دست یابد. حال بازیکنی در جدیدترین نسخه‌ی سری رکورد جالب‌تری را به دست آورده است. این مخاطب توانست بدون شلیک حتی یک گلوله به بالاترین تراز در بخش چند نفره برسد.

این یوتیوبر با نام کاربری TheseKnivesOnly توانست تنها با استفاده از چاقو، بیلچه، درفش و سرنیزه به این سطح دست یابد. موضوعی که به نظر وقت زیادی از او گرفته، چرا که برای دست‌یابی به این سطح ۳۲,۰۰۰ نفر را تنها با ابزارهای یاد شده به قتل رسانده است!

کاربر TheseKnivesOnly از زمان تجربه‌ی Black Ops تصمیم گرفت که عناوین سری Call of Duty را تنها با استفاده از سلاح‌های Melee تجربه کند. او دلیل این تصمیم را استفاده‌ی زیبا از تاماهاوک در Black Ops نام برد.

او اولین نفر در جهان است که بدون شلیک گلوله توانست به سطح Master Prestige در Call of Duty: WWII دست یابد. موضوعی که حتی توجه استودیوی Sledgehammer را نیز به خود جلب کرد. وی ویدیویی از این روند در صفحه یوتیوب خود قرار داده که دیدن آن خالی از لطف نیست.

اگر از طرفداران سری Call of Duty هستید، بهتر است بدانید که نسخه‌ی آینده‌ی این فرانچایز را استودیوی Treyarch در دست توسعه دارد، موضوعی که شایعات بسیاری در رابطه با Black Ops 4 به وجود آورده است.

حتما بخوانید