spot_img

Metro Exodus بسیار بزرگ‌تر از نسخه‌های قبل خواهد بود

استودیوی ۴A Games سابقا اعلام کرده بود که عنوان Metro Exodus دنیای بسیار بازتری نسبت به نسخه‌های قبل دارد. البته جهان‌ این نسخه کاملا باز و مانند عنوان Stalker نیست، اما در مصاحبه اخیر سازندگان این عنوان با Game Informer آن‌ها اطلاعات جدیدی از دنیای نسخه سوم این سری منتشر کردند که نشان از گسترده‌تر جهان این نسخه دارد.

در Metro Last Light بزرگ‌ترین مرحله بیرونی در ابعاد ۲۰۰ در ۱۰۰ متر بوده است، اما در این نسخه این رقم به دو کیلومتر مربع رسیده است. با این حال شما نمی‌توانید بین این مراحل و بخش‌ها رفت‌ و آمد آزادانه داشته باشید. هر کدام از این بخش‌ها شامل ساعت‌ها گیم‌پلی است. شما می‌توانید هر وقت که خواستید وارد این مراحل شوید و یا از آن خارج شوید. البته برای این کار همیشه هدفی وجود خواهد داشت.

به گفته سازندگان این عنوان، حفظ تعادل بین یک عنوان جهان‌باز و یک عنوان خطی در مقیاس بزرگ کار چالش برانگیزی است. استودیوی ۴A Games  معتقد است که در این زمینه موفق خواهد بود و از این که عنوانی با حال هوای هم Stalker و هم Metro ساخته‌اند، خوشحال‌اند. این تصمیم آن‌ها در جهان باز کردن این نسخه، بر طبق خواسته بازیکنان برای آزادی عمل بیشتر بوده است.

عنوان Metro Exodus در پاییز سال آینده عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید