spot_img

بخش تک‌نفره‌ی Friday The 13th چالش‌های بزرگی پیش روی شما خواهد گذاشت

مدتی‌ست که تیم توسعه‌ی Friday the 13th قول بخش تک‌نفره برای این بازی را داده است. حال سرانجام نمایشی از این بخش جدید منتشر شد. ویدئوی منتشر شده چالش بخش تک‌نفره را به تصویر می‌کشد. این بخش به صورت رایگان برای خریداران بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

طی ویدیوی منتشر شده، شاهد نمایش خشم Jason و کشتن دو نوجوان با نام‌های Bugsy و Adam هستیم. کسانی که قصد دارد خودروی خود را تعمیر کنند. تریلر جدید اطلاعات چندانی را منتشر نمی‌کند، اما می‌دانیم که این بخش رایگان خواهد بود و کارکرد آن به این صورت است که اهدافی را روی نقشه برای به قتل رسیدن توسط بازیکن مشخص می‌کند. هرچند که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این قسمت در نظر گرفته نشده است.

این اولین باری نیست که در رابطه با بخش آفلاین Friday the 13th می‌شنویم. در ماه دسامبر توسط تیم توسعه آپدیتی منتشر شد که بات‌ها را در حالت آفلاین در اختیار بازیکنان قرار می‌داد. اما این تمام محتوای بخش تک‌نفره نخواهد بود، چرا که چالش‌ها به زودی به بازی اضافه خواهند شد.

پس از انتشار موفق در سال ۲۰۱۷، تعدادی از سرورهای بازی به مشکل برخوردند، به زودی سرورهای اختصاصی برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهند گرفت. آپدیت جدیدی برای بازی در دسترس خواهد بود که امید است در ماه آپریل عرضه شود.


حتما بخوانید