spot_img

بازی جدید سازندگان S.T.A.L.K.E.R معرفی شد

آیا به یک عنوان از سری STALKER در سبک Battle Royale فکر کرده‌اید؟ چنین اثری با نام Fear the Wolves توسط Vostok Games در حال توسعه است؛ استودیویی که از اعضای سابق استودیوی GSC خالق S.T.A.L.K.E.R تشکیل شده است.

همانند S.T.A.L.K.E.R عنوان جدید Fear the Wolves نیز در منطقه‌ی بحران‌زده‌ی چرنوبیل جریان خواهد داشت. این بازی یک مد Deathmatch صد نفره را شامل می‌شود که طی آن می‌توانید به صورت تک‌نفره یا گروهی به مبارزه با دشمنان بروید. البته دشمن شما در Fear the Wolves تنها بازیکنان دیگر نخواهند بود و خطرات دیگری نیز شما را در بازی تهدید خواهد کرد. موجودات مرگبار و تغییرات آب‌وهوایی مشکلات بسیاری برای شما به وجود خواهند آورد.

عنوان Fear the Wolves زمانی نامشخص در سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی عرضه خواهد شد. همچنین قبل از عرضه‌ی رسمی، فاز Early Access روی PC در دسترس خواهد بود.

پس از کنسل شدن عنوان S.T.A.L.K.E.R 2 و فروپاشی استودیوی GSC تیم جدید Vostok Games در سال ۲۰۱۲ تاسیس شد. اولین بازی استودیو، اثری به عنوان یک دنباله‌ی معنوی برای S.T.A.L.K.E.R با نام Survarium بود که در سال ۲۰۱۵ به صورت Early Access عرضه شده و همچنان در حال توسعه است.

بر خلاف S.T.A.L.K.E.R اثر Survarium تنها شامل بخش چندنفره است و به صورت F2P روی رایانه‌های شخصی عرضه شده. این عنوان شامل بخش PVE نیز هست که می‌توان با کمک دوستان آن را تجربه کرد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی نیز برای Survarium اعلام نشده و در فاز Early Access باقی مانده است. به نظر طی این مدت استودیوی Vostok درس‌های خوبی از ساخت عناوین چندنفره گرفته است و همین موضوع ما را برای تجربه‌ی Fear the Wolves هیجان‌زده می‌کند.

حتما بخوانید