spot_img

سازندگان Civilization 4 از بازی جدید خود رونمایی کردند

به عقیده‌ی بسیاری از طرفداران ژانر استراتژی، اثر Civilization 4 بهترین نسخه در این سری محبوب است. حال استودیوی Mohawk Games که توسط طراح ارشد Civ 4 آقای Soren Johnson و طراح هنری آقای Dorian Newcomb تاسیس شده است، اثر جدید خود را با نام ۱۰ Crowns در سبک استراتژی نوبتی تاریخی در زیر سبک ۴X معرفی کرد.

در توسعه‌ی ۱۰ Crowns تفاوت‌هایی با ساخته‌ی پیشین اعضای استودیو با تم علمی-تخیلی و با نام Offworld Trading Company وجود خواهد داشت. توسعه‌دهنده قول «نوآوری‌های رادیکالی» برای ژانر طی فرآیند ساخت این اثر جدید را داده است. در حال حاضر عنوان ۱۰ Crowns در فاز اولیه قرار دارد و برای انتشار آن باید مدتی منتظر بمانیم. Soren Johnson برای توضیحات افزود:

«همه‌ی کارمندان استودیوی Mohawk برای همکاری با Starbreeze و خلق ۱۰ Crowns هیجان‌زده هستند. برای توسعه‌ این اثر، ما به ریشه‌ها باز خواهیم گشت تا یک استراتژی تاریخی ۴X کلاسیک را خلق کنیم و نوآوری‌ و بهبود را به سبک تزریق نماییم. با پیشرفت توسعه جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته خواهد شد.»

رئیس Starbreeze نیز در اظهاری جداگانه گفت:

«به عنوان یک گیمر و به عنوان یک طرفدار مشتاق Civilization IV من واقعا برای وعده‌های ۱۰ Crowns به عنوان یک استراتژی کلاسیک هیجان‌زده هستم. ما مشتاقانه خواهان فعالیت با Mohawk برای ساخت این بازی جدید هستیم.»

تعدادی آرت‌ورک نیز از بازی به انتشار رسیده است:


حتما بخوانید