سرویس آنلاین سوییچ در ماه سپتامبر راه‌اندازی خواهد شد

سرویس جدید نینتندو برای کنسول هیبریدی خود با نام Nintendo Switch Online شناخته می‌شود و عملکردی مشابه اشتراک گلد اکس‌باکس لایو و پلاس شبکه‌ی پلی‌استیشن دارد. در شرایطی که فعلا بازی آنلاین روی سوییچ رایگان انجام می‌شود، اما با راه اندازی این سرویس باید اشتراک خریداری شود.

در حالی که این موضوع به تازگی تایید شد، اما نینتندو از گفتن جزئیات خودداری کرد. پیش‌تر که نینتندو در رابطه با سرویس آنلاین خود صحبت کرده بود، هزینه‌ی آن از سرویس‌های مایکروسافت و سونی به مراتب کم‌تر بود.

ظاهرا اشتراک ماهانه‌ی سرویس نینتندو برای سوییچ $۴، اشتراک سه ماهه $۸ و اشتراک سالانه $۲۰ خواهد بود. این میزانی است که همچنان در وب‌سایت رسمی نینتندو یافت می‌شود و به نظر نمی‌رسد که دلیلی برای تغییر آن وجود داشته باشد. در کنار بازی آنلاین، نینتندو قول داده است که تخفیفات فروشگاه آنلاین و وجود کالکشنی از بازی‌های کلاسیک از دیگر ویژگی‌های سرویس باشد.

البته این کمپانی شرقی هیچ‌گاه در رابطه با چگونگی در دسترس قرار گرفتن بازی‌های رایگان سرویس صحبت نکرده. لازم به ذکر است که سرانجام چت صوتی نیز در سپتامبر در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش‌تر قرار بود که سرویس آنلاین نینتندو سال گذشته در دسترس قرار بگیرد که تا سپتامبر ۲۰۱۸ با تاخیر مواجه شد.

حتما بخوانید