spot_img

نینتندو از محصول جدید خود با نام Nintendo Labo رونمایی کرد

شرکت نینتندو ساعت ۱:۳۰ صبح امروز از طریق شعبه بریتانیای سایت خود اقدام به رونمایی محصول جدید خود با نام Nintendo Labo کرد. انواع کاردستی‌های مقوایی که با هدف تاثیر روی ذهن خلاق کودکان ساخته شده است. هر کدام از این کاردستی‌ها با ترکیب تبلت و جوی‌کان‌های سوییچ، به یک وسیله مستقل برای بازی کردن تبدیل می‌شوند که توسط نینتندو با نام Toy-Con شناخته می‌شوند. همچنین هر کدام از این محصولات یک بازی منحصر به خود خواهند داشت. برای این که بهتر متوجه شوید با چه چیزی طرفید، بهتر است ویدیوی بالای صفحه را مشاهده کنید.

این Toy-Con سطوح مختلفی از چالش و پیچیدگی را به مخاطب خود ارائه می‌کند و در هر کدام مکانیک خاصی برای طراحی به کار رفته است. این محصولات شامل مواردی چون پیانو، چوب ماهی‌گیری، فرمان موتور سیکلت و موارد دیگری می‌شود.

در حال حاضر نینتندو دو بسته مختلف از Nintendo Labo تدارک دیده است؛ بسته Variety که شامل فرمان ماشین، چوب ماهی‌گیری، فرمان موتورسیکلت، خانه و پیانو است و بسته Robot که شامل یک پوشش روبات و بازی مختص به آن است. این بسته‌ها به ترتیب ۷۰ و ۸۰ دلار (۶۰ و ۷۰ پوند) قیمت خواهند داشت. همچنین یک بسته Customization هم در نظر گرفته شده که با آن می‌توان کاردستی‌های مختلف را تزیین و رنگ آن‌ها را شخصی‌سازی کرد.

 این محصولات در ۳۱ فروردین سال آینده در آمریکا و هفتم اردیبهشت سال آینده در اروپا عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید