سازندگان Driveclub استودیوی جدید را تشکیل می‌دهند

استویوی جدید Wushu Studios همچنین یک شروع تازه برای برای تیم توسعه‌‌دهنده Secret Sorcery است که سابقه ساخت عنوان Tethered برای Playstation VR را در کارنامه دارند. موسسان این استودیوی جدید برای تکمیل کادر خود، اقدام به استخدام آقای Alex Figni کرده‌اند. شخصی که به عنوان طراح هنری در پروژه ساخت Mass Effect 3 دخیل بوده است.

این استودیو در اولین تجربه خود اقدام به توسعه یک اثر علمی تخیلی کرده است. سازندگان این اثر از موتور قدرتمند Unreal Engine 4 استفاده کرده‌اند و ساخت آن از سپتامبر سال گذشته آغاز شده‌‌ است.

موسس این استودیو، آقای Alan McDermott در صحبت با Eurogamer گفت:

“عنوان Tethered این نکته را به ما نشان داد که آوردن استاندارد‌های بازی‌های AAA به عناوین مستقل می‌تواند مثل یک شمشیر دولبه عمل کند. شما این آزادی را دارید تا اثری که می‌خواهید و گیمر‌ها می‌خواهند تجربه کنند را خلق کنید. خیلی آسان است که جنبه‌های مهمی مانند جذب جامعه گیمر‌ها را (در این عناوین) بررسی کنید. با این که ما این اثر (Tethered) را خیلی خوب نساخته‌ایم، اما من به شدت به آن افتخار می‌کنم”.

وی به فرآیند چالش برانگیز توسعه بازی‌ها برای VR اشاره کرد و عبور از این چالش را یک فرصت خوب برای پیاده‌سازی ایده‌های خود دانست. حال این استودیو شامل یازده کارمند است که در نظر دارند در نمایشگاه GDC نمونه اولیه اثر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

حتما بخوانید