spot_img

Sennheiser از یک هدست مخصوص بازی رونمایی کرد

اگر از جمله افرادی هستید که ساعات زیادی از هدفون استفاده می‌کنید، به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنید و کیفیت موسیقی برای شما اهمیت زیادی دارد، سنهایزر هدستی مخصوص شما تولید کرده است. هدست جدید سنهایزر GSP 600 نام دارد و به نظر می‌رسد هیچگاه گوش‌های شما را خسته نمی‌کند.

GSP 600 به نوعی نسل جدید هدست Game Zero به شمار می‌رود. سنهایزر ادعا کرده که محصول جدید، از هر نظر نسبت به نسل قبل پیشرفت داشته است. از کیفیت صدا و عملکرد میکروفون گرفته تا راحتی و مقاومت هدست، همه ارتقا پیدا کرده‌اند. سنهایزر حتی ایراد نسل قبلی این هدفون که باعث می‌شد برداشتن آن از روی صورت دشوار باشد را برطرف کرده است.

سنهایزر اعلام کرده است که GSP 600 در مقایسه با نسل قبلی خود با وجود مقاومت و دوام بیشتر، راحت‌تر است. سنهایزر برای این هدست قابلیت “تنظیم فشار” را در نظر گرفته تا کاربران بتوانند میزان فشار هدفون به سر را بر اساس خواست خود تنظیم کنند.

با وجود اینکه مشخص نیست درایورهای این هدست دقیقا چند اینچی هستند اما سنهایزر ادعا کرده که با وجود استفاده از فناوری اختصاصی خودش در ساخت درایورها، بیس قدرتمندتر شده اما به هیچ‌وجه به فرکانس‌های میانی و بالا آسیب وارد نخواهد شد.

GSP 600 تا آخر ماه جاری با قیمت ۲۵۰ دلار عرضه خواهد شد.

حتما بخوانید