جمع‌آوری ۳۵ میلیون دلار برای Star Citizen در سال ۲۰۱۷

عنوان Star Citizen با داشتن رکورد بیشترین بودجه جمع‌آوری شده از سوی مردم، همواره حواشی زیادی داشته است. در حال حاضر سازندگان بیش از ۱۵۰ میلیون دلار بودجه در اختیار دارند و همین بودجه زیاد و وعده‌های مهم، انتظارات را از این بازی بسیار بالا برده است.

طبق آماری که توسط سایت پالیگان منتشر شده، در سال ۲۰۱۷ میلادی نزدیک به ۳۵ میلیون دلار برای این عنوان بودجه جمع‌آوری شده است. البته این مقدار از بودجه ۳۶٫۱۱ میلیون دلاری که در سال ۲۰۱۶ جمع‌آوری شده بود کمتر است. البته این آمار به خودی خود رقم بسیار بزرگی است.

طبق اطلاعات، بودجه جمع‌آوری شده برای Star Citizen در سال گذشته، از مجموع بودجه جمع‌آوری شده برای ۷۰۰ بازی در کیک‌استارتر بیشتر است! جالب‌تر این که بودجه جمع‌آوری شده برای بازی در دو سال اخیر، دو برابر بودجه‌ای است که برای بازی‌های ویدیویی در کیک‌استارتر جمع شده است.

کمپین این عنوان از سال ۲۰۱۲ آغاز و در نهایت با ۲٫۱ میلیون دلار در کیک استارتر به پایان رسید؛ اما سازندگان بعدتر با روش‌های دیگر اقدام به جمع‌آوری بودجه بیشتر کردند. این عنوان توسط استودیوی Cloud Imperium و به رهبری «کریس رابرتز» خالق سری Wing Commander در حال ساخت است.

حتما بخوانید