spot_img

نسخه‌ی جدیدی از سری The Legend of Zelda در دست توسعه قرار دارد

تهیه‌کننده‌ی سری The Legend of Zelda آقای Eiji Aonuma تایید  کرد که تیم او در حال کار روی نسخه‌ی جدیدی از این سری تحسین شده است. با توجه به گزارش «گیم‌اینفورمر»، آقای Aonuma اطلاعاتی را از آرت بوک جدید Breath of the Wild منتشر کرد.

حقیقت این است که موضوع تایید شده در رابطه با نسخه‌ی بعدی، تنها تایید ساخت آن است و خبر دیگری در رابطه با این‌که آیا این نسخه یک ورژن کنسولی خواهد بود یا برای موبایل، تایید نشد. به طور کلی جزئیات بیشتری در دسترس نیست. البته ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری «زلدا» چندان هم دور از انتظار نبود، چرا که این فرانچایز بزرگ‌ترین، شناخته‌‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین IP کمپانی نینتندو است.

با توجه به توضیحات گیم‌اینفورمر، توسعه‌ی Breath of the Wild پس از عرضه‌ی Skyward Sword که در سال ۲۰۱۱ اتفاق افتاد، شروع شده بود، پس نینتندو شرایط مشابهی را طی خواهد کرد. در گفت‌وگو با خالق افسانه‌ای سری زلدا، استاد Shigeru Miyamoto ایشان تایید کرد که کمپانی قصد دارد زین پس سرعت توسعه‌ی نسخه‌های آتی زلدا را بالاتر ببرد.

عنوان Breath of the Wild از سری زلدا، با ۴.۷ میلیون نسخه پرفروش‌ترین بازی سوییچ تا به امروز است. مطمئنا با وجود فروش ۱۰ میلیونی سوییچ، آمار فروش آخرین نسخه‌ی زلدا به شدت خیره‌کننده است.

حتما بخوانید