کشف یک ماموریت مرتبط به Red Dead Redemption 2 در GTA Online

کنجکاوان Team Guru اطلاعاتی از Scavenger Hunt در GTA Online یافتند که به نظر می‌رسد با عنوان بعدی استودیوی «راک‌استار» یعنی Red Dead Redemption 2 در ارتباط باشد. به نظر می‌رسد که این شکار به سوال مربوط به گور نامشخص میان ناکجا آباد پاسخ دهد. آیا این گور، آرامگاه John Marston است؟

Team Guru برای یافتن پاسخ برای اسرار GTA از طریق کشف مطالب بین کدها به شهرت رسیده است. این تیم برای حل کردن راز پیرامون یوفو طی اوایل سال جاری میلادی شناخته شده است. در آخر این تیم با بررسی کدهای آخرین آپدیت بازی با نام Doomsday Heist یک موضوع جدید برای کشف یافته است!

در اولین قدم، یک چالش هدشات بین کدهای آپدیت پیدا شد که گفته می‌شود با کامل کردن آن، بازیکنان می‌توانند در Red Dead Redemption 2 به یک Revolver مخصوص دسترسی داشته باشند. اما با جست‌وجو بیشتر بین کدها یک صندوق و ۲۰ مکان یافت شد که به نظر می‌رسد همه به کشف ریوالور طلایی مربوط باشد.

سرنخ‌های یافت شده توسط Guru Team به قبر ذکر شده ختم می‌شود که برای سال‌ها هدف گمانه‌زنی‌ها بوده است. شانس زیادی برای وجود ارتباط بین صندوق مخفی و اسلحه‌ی طلایی وجود دارد. گنج متعلق به یک خانواده است که سبب جدایی بین اعضای آن بوده، اما احتمالا یکی از عضوها آن را در گور، مخفی می‌کند.

لازم به ذکر است که شرکت راکستار خود این موارد را تایید کرد! ماموریت در حال حاضر آنلاین است.

حتما بخوانید