فروش Persona 5 از مرز ۲ میلیون نسخه گذشت

کمپانی Atlus گزارش داد که جدیدترین نسخه از بازی نقش‌آفرینی محبوب آن‌ها، موفق به فروش بیش از ۲ میلیون نسخه در جهان شده است. عملکردی که برای این سری، بسیار چشمگیر به نظر می‌رسد.

اگر چه آمار دقیقی در رابطه با فروش شماره‌های پیشین فرانچایز وجود ندارد، اما بر اساس برآوردهای آنلاین فروش Persona 5 نسبت به نسخه‌های قبل بسیار بیشتر است. مطمئنا این محبوبیت نسخه‌ی پنجم به شماره‌ی فرعی که در دست توسعه قرار دارد نیز کمک خواهد کرد.

بازی خیلی زود توانست در ماه آپریل ۱.۵ میلیون نسخه بفروشد. در حالی که پیش‌تر این اثر برای ژاپن عرضه شده بود، اما همچنان آمار برای سری خیره‌کننده است.

پس از رسیدن به این موفقیت، رئیس شعبه آمریکای Atlus آقای Naoto Hiraoka گفت:

امسال سال فوق‌العاده‌ای برای کمپانی ما بود؛ موضوعی که نشان‌دهنده‌ی جاه‌طلبی بازی‌های ژاپنی در غرب است. ما در حال تجربه‌ی رشد چشمگیری هستیم، جایی که نشان می‌دهد در غرب و دیگر مناطق دنیا سطح جدیدی از انتظار برای طرفداران ژانر ایجاد شده است. مشخصا فروش Persona 5 نشان‌دهنده‌ی سطح جدیدی از این انتظار است. می‌توان Persona 5 را یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال جاری دانست و این موضوع نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی روز افزون به این سبک بازی‌هاست. همچنان تلاش خواهیم کرد که بازی‌های فوق‌العاده‌ای را طی سال آینده برای طرفداران عرضه کنیم.

عنوان Persoan 5 برای پلتفرم‌های PS3 و PS4 در دسترس است.

حتما بخوانید