بازی‌های سوییچ را با کنترلر SNES بازی کنید!

شرکت‌های مختلفی در دنیا وجود دارند که کنترلر کنسول‌های امروزی را با طرح‌های نوستالژیک و یا با طرح کنسول‌های قدیمی عرضه می‌کنند تا برای مخاطبان، یادآور روزهای خوش قدیم باشد. حال شرکت ۸Bitdo که در این زمینه فعال است، به تازگی پا را از این هم فراتر گذاشته است.

کنترلر جدید این شرکت که SF30 Pro نام دارد، برای کنسول جدید شرکت نینتندو یعنی Switch طراحی شده، اما در ظاهر این کنترلر با کنترلر کنسول خاطره‌انگیز SNES تقریبا یکی است! این کنترلر از لحاظ ظاهری و مکان دکمه‌ها و آنالوگ‌ها فرقی با کنترلر کنسول قدیمی شرکت نینتندو ندارد، اما جنس دکمه‌ها و آنالوگ‌ها مشابه کنترلرهای امروزی است تا مخاطبان جوان‌تر هم بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. کنترلر را به صورت بی‌سیم و با استفاده از فناوری بلوتوث نیز می‌توان استفاده کرد و در غیر این صورت، با بهره‌گیری از پورت USB-C می‌توان آن را به دستگاه وصل کرد.

علاوه بر سوییچ، می‌توان از این کنترلر بر روی رایانه‌های شخصی و همچنین iOS و اندروید استفاده کرد. این کنترلر در دو طرح رنگی آمریکایی و اروپایی (مشابه دو مدل کنترلر SNES) در دهم دسامبر عرضه خواهد شد و هم اکنون می‌توان آن را از طریق سایت آمازون با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار پیش خرید کرد.

حتما بخوانید