برنامه‌ی American McGee برای ساخت یک نسخه‌ی جدید از Alice

پس از موفقیت در کیک‌استارتر برای یک بازی کارتی کلکسیونی، American McGee قصد بازگشت به دنیای بازی‌های ویدئویی را دارد.

آقای American McGee اعلام کرد که قصد دارد برنامه‌ی خود برای ادامه دادن ورژن خاص خود از «آلیس» و سرزمین عجایبش را به الکترونیک آرتز ارائه دهد. ادامه‌ای که نسخه‌ی سوم در سری خواهد بود و دلیل درخواست از الکترونیک آرتز این است که IP‌ به این کمپانی تعلق دارد.

این توسعه‌دهنده از طرفداران در خواست همراهی کرد، به این صورت که در بلاگ شخصی خود به تشویق مردم پرداخت تا با ثبت نام در لیست پستی برای آپدیت در مورد پروژه به McGee کمک کنند تا به الکترونیک آرتز اثبات شود که مردم خواهان نسخه‌ی سوم آلیس هستند.

چند ماه پیش بود که McGee در خواست طرفداران مبنی بر ساخت Alice 3 را به سمت EA هدایت کرد. او گفت که لطفا سوالات خود در رابطه با آینده فرانچایز آلیس را از من نپرسید، زیرا من کنترلی بر این بازی ندارم. سوالات را از کمپانی الکترونیک آرتز بپرسید. به وضوح در شرایط فعلی، او تمایل بسیار بیشتری برای متقاعد کردن EA‌ دارد.

فرانچایز در سال ۲۰۰۰ با عرضه‌ی اولین نسخه از سری آغاز شد. عنوانی که تنها راهی رایانه‌های شخصی شد و البته توانست فروش خوبی بالغ بر ۱.۵ میلیون نسخه داشته باشد و گفت‌وگوهایی برای ساخت یک فیلم منطبق با کارگردانی Wes Craven ایجاد کرد که در نهایت پروژه‌ی سینمایی متوقف شد. در سال ۲۰۱۱ نسخه‌ی اصلی در کنار یک ادامه با نام Alice: Madness Returns برای کنسول‌های خانگی عرضه شد. در حالی که نسخه‌ی دوم نتوانست موفقیت اولیه را تکرار کند، اما همچنان عنوان خوب و خاصی بود.

در بلاگ مشخص شد که بازی به صورت موقت Alice: Asylum نام دارد. باید دید سرانجام آلیس McGee چه خواهد شد.

حتما بخوانید