پاس کاری اروپایی | بررسی بازی “Tiki Taka Soccer”

شاید وقتی کلمه تیکی تاکا را می‌شنوید یاد پاس‌کاری‌های سریع تیم بارسلونا می‌افتید. اما با تجربه بازی Tiki Taka Soccer متوجه جذابیت بیشتر این بازی نسبت به تیکی تاکای اصلی می‌شوید!

بازی Tiki Taka Soccer همان‌طور که از نامش هم پیداست، یک بازی فوتبالی است. اما خب سبک و سیاق خاص خودش را دارد. بازی کلا با کلیک کردن کنترل می‌شود و خیلی زود می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بازی با یک آموزش خیلی ساده و سریع کار خودش را شروع می‌کند. شما برای راه رفتن با بازیکن خود باید روی محلی که می‌خواهید بروید کلیک کنید و حتی برای پاس دادن به تیمی‌های خود، روی یار مد نظر کلیک کنید. زمانی هم که در موقعیت شوت زدن قرار گرفتید با کشیدن انگشت خود به سمت دروازه می‌توانید شوت بزنید. اگر هم توپ را از دست دادید، روی بازیکن حریف به‌طور پیوسته کلیک کرده تا بتوانید توپ را تصاحب کنید.

گیم‌پلی Tiki Taka Soccer به این سادگی و البته به همین جذابی است. جدا از گیم‌پلی، گرافیک پیکسلی بانمک بازی، حس و حال خوبی به آن بخشیده است. چهره بامزه بازیکنان و همین‌طور استادیوم‌ها به خوبی کار شده و بازی از نظر بصری قوی کار شده. علاوه بر این، موسیقی و صداگذاری هم بسیار قابل قبول است و ایراد خاصی نمی‌توان به آن گرفت. اگر طرفدار بازی‌های فوتبالی هستید، به هیچ عنوان نباید این بازی را از دست بدهید.

پلتفرم:
سازنده:
ناشر:
تاریخ عرضه:
نسخه‌ی بررسی شده:
سبک:

حتما بخوانید