spot_img

سلطه بیگانگان | بررسی بازی “Aliens Drive Me Crazy”

استودیو Rebel Twins همواره به خاطر بازی‌های جالبی که می‌سازد مورد توجه قرار دارد. شاید یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌هایی که این استودیو خلق کرده، Aliens Drive Me Crazy باشد.

این بازی با روایت داستانی بانمک و بامزه کارش را شروع می‌کند. بیگانگان در حال گشت‌زنی بر فراز آسمان کره زمین هستند که در همین حال چند دزد و گانگستر را به داخل سفینه خود می‌برند. در همان لحظه فکر شومی به سر بیگانگان می‌رسد. آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا هرچه بیگانه وجود دارد را شبیه دزدها کنند و با این کار بتوانند بر زمین و زمان سلطه داشته باشند. این کار آن‌ها باعث می‌شود تا اکثر مردم از بین بروند یا گروگان گرفته شوند. در این بین یکی از مردم از شرایط موجود عصبانی می‌شود و تصمیم می‌گیرد با آن‌ها مبارزه کند. ساختار متفاوت و جذاب گیم‌پلی باعث شده تا Aliens Drive Me Crazy طرفداران زیادی داشته باشد و خیلی از مردم در سرتاسر دنیا مشغول تجربه آن هستند.

ابتدای هر مرحله شما در اتومبیل خود قرار دارد و یا باید با پرش به دشمنان ضربه بزنید یا با قسمت زیرین خودرو آن‌ها را نابود کنید. ممکن است بیگانگان در مسیر شما قرار گرفته باشند یا شاید هم در خانه‌ای کوچک قرار گرفته باشند که باید با اتومبیل خود آن‌ها را از بین ببرید. در پایان هر مرحله نیز به ساختمان تقریبا بزرگی می‌رسید و باید دست به اسلحه شوید. در این قسمت کاراکتر از خود پیاده می‌شود. در این لحظه هم شما یا باید رو به پایین بپرید یا رو به بالا و کاراکتر اصلی خود حرکت و تیراندازی می‌کند. در هر مرحله باید گروگان‌ها را آزاد کنید و در نهایت منبع قدرت بیگانگان روی پشت بام را نیز از بین ببرید. در کنار این گیم‌پلی زیبا و گرافیک و موسیقی جذاب، بخش خرید آیتم نیز به خوبی کار شده و قطعا با خرید آیتم‌های بیشتر و قوی‌تر تجربه‌ای ناب‌تر را حس خواهید کرد.

حتما بخوانید