spot_img

تصادف نکن | بررسی بازی “Do Not Crash”

این روزهای بازی ساده موبایلی طرفداران بسیار زیادی دارند. منظور از بازی ساده، این است که تنها با یک کلیک در بازی پیشرفت کنید. بازی Do Not Crash دقیقا مصداق همین موضوع است.

بازی از این قرار است که در مسیری دایره‌ای کنترل یک ماشین را برعهده دارید. شما در یک طرف این مسیر قرار دارید و تعدادی ماشین در طرف دیگر قرار دارند. با شروع بازی هم ماشین شما هم دیگر ماشین‌ها به راه می‌افتد و در این مسیر دایره‌ای حرکت می‌کنند. حال وظیفه شما چیست؟ شما باید تلاش کنید هرطور شده تصادف نکنید! در طول بازی ممکن است همه ماشین‌ها در مسیر شما قرار بگیرند، شما هم باید با یک کلیک ساده مسیر خود را تغییر دهید. اصل بازی بر همین پایه نهادینه شده است.

هرچه که در بازی پیشروی می‌کنید شرایط سخت‌تر هم می‌شود. مثلا ممکن است از سه ماشین فقط یکی از آن‌ها در مسیر شما قرار بگیرد و بقیه آن‌ها در همان مسیر قبلی باقی بمانند. از همین‌رو باید با سرعت عمل بالا دوبار پیاپی مسیر خود را حرکت دهید. جدا از گیم‌پلی سرگرم‌کننده و جذاب بازی، مورد بعدی گرافیک است که باید به آن اشاره کنیم. محیط‌هایی که بازی در آن رخ می‌دهد از تنوع قابل قبولی برخوردار است و همین موضوع جلوه خاصی به بازی بخشیده است. از نظر موسیقی و صداگذاری باید کار خاصی صورت نداده اما با توجه به بازی نمی‌توان به آن خرده گرفت. Do Not Crash از آن دست عناوین است که در زمان بیکاری گزینه بسیار مناسبی است.

حتما بخوانید