spot_img

نینجای پرنده | بررسی بازی “Ninja Up”

شرکت Gameloft اصولا بازی‌های خوب و سرگرم‌کننده‌ای خلق می‌کند. بازی Ninja Up نیز این قضیه مستثنی نیست، اما برخی ایرادات جزئی اجازه نمی‌دهد بازی نمره عالی بگیرد!

در Ninja Up ما باید به یک نینجا کمک کنیم که تا می‌تواند رو به بالا یا رو به آسمان حرکت کند و بالا و بالاتر برود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از هر پرش نینجا، یک طناب زیر پای او وصل کنید تا او بتواند به مسیر خود ادامه دهد. شاید در ظاهر کار ساده‌ای باشد ولی مسیری که در آن طناب وصل می‌کنید و جهتی که طناب دارد باعث می‌شود نوع حرکت نینجا فرق کند. همین موضوع باعث می‌شود تا شما به چالش کشیده شوید. غیر از این هر چه به ارتفاع بالاتری بروید، المان‌های محیطی سر راه شما سبز می‌شوند که باید از آن‌ها دوری کنید.

مثلا ممکن است گوشه‌ای از صفحه جرثقیلی وجود داشته باشد، پس باید طناب را طوری قرار دهید که پس از پرش به جرثقیل اثابت نکنید. حتی ممکن است صفی از دشمنان سر راه شما قرار بگیرند که باید با پرش‌های مناسبی از کنار آن‌ها عبور کنید. گیم‌پلی Ninja Up واقعا خوب کار شده و به ساده‌ترین شکل می‌توانید در بازی پیشروی کنید اما حساسیت بیش از حد برای رسیدن نینجا به طناب یا سقوط ناگهانی نینجا باعث شده تا گاهی این بازی حسابی روی اعصاب شما برود! اما خب گرافیک پیکسلی و جذاب بازی باعث شده تا این مشکلات کوچک اصلا به چشم نیایند. طراحی کاراکتر اصلی و دشمنان و البته محیط بازی واقعا چشم نواز هستند و فرم جذابی دارند. موسیقی و صداگذاری بازی نیز این جذابیت را دوچندان کرده و اثری سرگرم‌کننده را شکل داده. Ninja Up عنوانی است که می‌توانید روی آن حساب باز کنید و در مواقعی که به یک بازی ساده نیاز دارید به سراغش بروید.

حتما بخوانید