spot_img

استاد پارک کردن! | بررسی بازی “Parking Reloaded 3D”

بازی Parking Reloaded 3D از پارک کردن اتومبیل‌ها اثری سرگرم‌کننده را پدید آورده که به عنوان یک بازی موبایلی امتیاز خوبی هم دریافت می‌کند.

همان‌طور که از نام بازی پیداست شما باید طبق خواسته بازی، اتومبیل خود را در مکان‌های خاصی پارک کنید. اما تنوع بالا ماموریت‌ها و محدودیت‌هایی که در آن اعمال شده، حسابی شما را به چالش می‌کشد و همین موضوع باعث شده تا از بازی لذت ببرید. بازی فقط به این ترتیب نیست که از نقطه‌ای به نقطه دیگر بروید تا ماشین خود را پارک کنید. گاهی اوقات باید ابتدا دنده عقب از نقطه خاصی عبور کنید و در ادامه با سرعت بالا به محل مورد نظر بروید و ماشین را پارک کنید. یا قبل از رسیدن به محل پارک باید از بین موانع مشخص شده عبور کنید.

این تنوع موجود در مراحل از تکراری شدن بازی جلوگیری کرده و به هیچ وجه Parking Reloaded 3D را به سرعت رها نمی‌کنید. در کنار گیم‌پلی متنوعی که شاهد آن هستیم، طراحی اتومبیل‌ها، محیط و البته صداگذاری بازی نیز به نحو احسنت کار شده‌اند. ظرافت در طراحی اتومبیل‌ها و همین‌طور تعداد قابل قبول آن‌ها بازی را از هر نظر کامل کرده است. اگر فکر می‌کنید در پارک کردن اتومبیل دارای مهارت هستید و توانایی بالایی در آن دارید حتما Parking Reloaded 3D را تجربه کنید.

حتما بخوانید