بزرگ جنگ کوچک | بررسی بازی “Warlings”

بازی Worms را به خاطر دارید؟ بازی Warlings دقیقا مثل همان است. این دفعه به جای جنگ کرم‌ها، شاهد جنگ موجودات دایره‌ای و بامزه هستیم که لحظات فوق‌العاده‌ای را خلق کرده‌اند.

از همان ابتدا که وارد بازی می‌شوید فقط و فقط یاد Worms می‌افتید. ساختار گیم‌پلی بازی تا حد زیادی به آن شباهت دارد و همین شباهت و نزدیکی باعث می‌شود خیلی زود جذب بازی شوید. هیچ داستانی در کار نیست و بدون مقدمه وارد جنگ می‌شوید. قبل از شروع هر مبارزه می‌توانید درجه سختی، محیط مبارزه و تعداد نیروها را انتخاب کنید. Warlings تجربه‌ای دوست‌داشتنی در بخش گیم‌پلی را به ارمغان می‌آورد که به عنوان یک بازی موبایل قابل قبول است. در هر جنگ باید حداقل یک به یک یا پنج به پنج بازی کنید. سیستم مبارزات هم نوبتی است. در هر نوبت شما یا دشمن باید با استفاده از سلاح‌هایی که در اختیار دارد دشمنان را از بین ببرد.

سلاح‌ها و همین‌طور محیط‌های متنوع جذابیت خاصی به بازی بخشیده‌اند. در پایان هر جنگ با توجه به امتیاز به دست آمده می‌توانید آیتم‌ها و سلاح‌های جدیدی تهیه کنید. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، حالت‌های مختلف بازی است. Warlings علاوه بر بخش تک نفره، بخش دونفره آنلاین، دونفره آفلاین و دونفره از طریق بلوتوث را نیز شامل می‌شود. جدا از گیم‌پلی جذاب که واقعا تنها دلیل جذابیت بازی است، گرافیک و موسیقی هم به عنوان یک بازی موبایل عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته‌اند. طراحی بامزه کاراکترها و همین‌طور سلاح‌ها زیبایی بصری خاصی به بازی بخشیده است. در کنار این‌ها صداگذاری و موسیقی موجود در بازی نیز به جذابیت آن افزوده است. Warlings از آن دست عناوین است که به شدت توصیه می‌شود.

حتما بخوانید