spot_img

حمل بار رایگان! | بررسی بازی “Bad Roads 2”

جالب‌ترین نوع بازی‌های رکوردی، سبک مسابقه‌ای است. بازی Bad Roads 2 تلفیقی دوست‌داشتنی از یک گیم‌پلی ناب و گرافیک و موسیقی جادویی است که رکورد زدن در آن رنگ و بوی دیگری دارد.

شما در بازی کنترل یک راننده را عهده‌دار هستید که باید تا در طولانی‌ترین مسیر ممکن، جعبه‌های پشت ماشین‌اش را حمل کند. بر خلاف بازی‌های این چنینی، خودروی شما در تعادل کامل است و نباید توسط دکمه‌های تعبیه شده در سمت راست و چپ صفحه، تعادل آن حفظ کنید. هدف اصلی حفظ سرعت متعادل است تا جعبه‌ها از ماشین به بیرون پرت نشوند. در بین مسیر نیز آیتم‌هایی قرار گرفته که حکم امتیاز را دارد و با جمع‌آوری آن‌ها می‌توانید محیط‌های مختلف و البته اتومبیل‌های مختلف را آزاد کنید.

جدا از گیم‌پلی که واقعا دوست‌داشتنی است و مشکلات زیادی ندارد، گرافیک و موسیقی ستون‌های اصلی این بازی به شمار می‌روند. گرافیک خاص و هنری بازی در عین ساده بودن جزئیات بالایی دارد. در کنار آن موسیقی جادویی بازی را تصور کنید که به هر یک از این محیط‌ها جان بخشیده است و حس پویایی عجیبی در بازی حس می‌شود. تلفیق گرافیک و موسیقی معجونی در بازی پدید آورده که تا مدت‌ها نمی‌توانید آن را ترک کنید. حتی اگر گیم‌پلی بازی بد بود باز هم به خاطر سبک هنری بازی باید آن را تجربه می‌کردید. پس هرچه زودتر به سراغ تجربه Bad Roads 2 بروید.

حتما بخوانید