spot_img

فوتبالک | بررسی بازی “Soccer Stars”

نوآوری و خلاقیت در بازی‌ها همیشه حرف اول را می‌زند. به جرات هزاران بازی دیده‌ایم که از ورزش فوتبال ساخته شده اما Soccer Stars با نوآوری‌هایش طرفداران زیادی را جذب خودش کرده است.

این بازی ساختار جدیدی از فوتبال را به تصویر کشیده و دیگر خبری از بازیکنان و ضربات ایستگاهی و پاس نیست. Soccer Stars بجای بازیکن پنج دایره متحرک در زمین قراره داده که توسط آن‌ها باید به توپ ضربه بزنید و دروازه حریف را باز کنید. شاید در نگاه اول بازی ساده به نظر برسد اما وقتی چندین بار تجربه‌اش می‌کنید به سختی می‌توانید از آن جدا شوید. حالت‌های مختلفی که در بازی وجود دارد به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد که روند بازی تکراری و کسل کننده شود و همین موضوع ارزش گیم‌پلی را بالا برده است.

از نظر طراحی گرافیکی نیز بازی واقعا خوب کار شده و تنوع بالای زمین‌های بازی و رنگ‌بندی پویای به کار گرفته شده در بازی اثر خاصی را پدید آورده است. اما مهم‌ترین بخش بازی همان گیم‌پلی است که به بهترین شیوه کار شده است. اوج این رقابت‌ها وقتی شکل می‌گیرد که با دوستان خود بازی می‌کنید. البته در کنار تمامی نکات مثبت بازی، باید به بالانس نبودن انتخاب حریف هم اشاره کرد. گاهی اوقات پیش می‌آید که حریف شما سطح ۲۰ دارد و شما سطح ۵، و خب فکر می‌کنم دیگر نیازی به توصیف نتیجه پایانی نباشد. در مجموع اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده هستید، Soccer Stars را از دست ندهید.

حتما بخوانید