spot_img

موتور سواری بی‌هدف | بررسی بازی “Moto Rider”

بازی Moto Rider از آن دست بازی‌ها است که گویا بی‌هدف ساخته شده و سازندگانش بدون انگیزه آن را نشر داده‌اند. عملا با یک موتور سواری بی‌هدف طرف هستیم!

اولین‌بار که بازی را تجربه می‌کنید شاید متوجه این بی هدفی نشوید. حتی از بازی لذت هم می‌برید! کنترل بازی واقعا خوب و روان است و باعث نمی‌شود تا به مشکل بخورید. به لطف این کنترل روان لایی کشیدن میان ماشین‌ها حس بسیار خوبی به شما می‌دهد. اما پس از چند دقیقه متوجه می‌شوید که بازی هدف خاصی ندارد و شما در یک جاده بی انتها مشغول موتور سواری هستید. همین و بس! البته قبل از شروع بازی می‌توانید انتخاب کنید که جاده یک طرفه باشد یا دو طرفه یا اینکه زمان‌سنج برای خود تعیین کنید تا در زمان خاصی مسافت معقولی پشت سر بگذارید.

اما با همه این‌ها نه ماموریتی در بازی تعریف شده و نه مسابقه‌ای. Moto Rider در اصل یک بازی رکوردی است و هر دفعه باید رکورد خود را بشکنید. با جمع کردن امتیاز هم می‌توانید موتورهای جدیدی خریداری کنید و از این حیث بازی تنوع دارد. اما این یکنواختی در گیم‌پلی باعث شده تا این بازی خیلی زود به دست فراموشی سپرده شود. از طرفی گرافیک و موسیقی نتوانسته‌اند آن‌طور که باید خوب باشند و در سطحی بسیار معمولی قرار دارند.

حتما بخوانید