spot_img

تیراندازان پیکسلی | بررسی بازی “Guns.io – Survival Shooter”

گاهی اوقات شاید برخی بازی‌ها در تمامی بخش‌ها خوب جلوه نکنند، اما یکی از بخش‌های آن به‌قدری خوب باشد که ایرادات کلی را پوشش بدهد. درست مثل کاری که گرافیک پیکسلی Guns.io – Survival Shooter انجام داده است.

بازی بی‌مهابا آغاز می‌شود و شما را وسط جنگی بزرگ قرار می‌دهد. جنگی که کلی آدم و شخصیت مختلف در آن مشغول مبارزه هستند و سعی دارند یکدیگر را از بین ببرند. البته باید ذکر کنم تا حد زیادی شما هدف اصلی تمام کاراکترها هستید و باید تا می‌توانید آن‌ها را از بین ببرید. با لمس سمت راست صفحه می‌توانید شلیک کنید و با لمس سمت چپ نیز می‌توانید حرکت کنید. دشمنان نیز در گوشه کنار محیط بازی چشم انتظار شما هستند تا سر برسید و به شما حمله کنند. گیم‌پلی چیز خاصی برای ارائه ندارد و باید دائما در حرکت باشید و تیراندازی کنید. بازی‌های در این سبک معمولا نشانه‌گیر خودکار دارند و کار را راحت می‌کنند ولی این بازی فاقد چنین چیزی است و واقعا کنترل بازی به شدت بد قلق و سخت طراحی شده است.

اما همان‌طور که ابتدای متن ذکر کردم، گرافیک بی‌نظیر بازی تا حد زیادی کاستی‌های گیم‌پلی را جبران می‌کند. گرافیک پیکسلی بازی برگ برنده آن است. طراحی بامزه کاراکترها و جزئیات فوق‌العاده‌ای که دارند، زیبایی بصری خاصی به بازی بخشیده است. همه چیز در بازی پیکسلی است و همین امر جلوه خاصی به بازی بخشیده است. در کنار گرافیک، موسیقی بازی نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده و حال و هوای خاصی در بازی حکم‌فرما کرده است. Guns.io – Survival Shooter اثر خوبی است که می‌توانست بهتر از این‌ها خودش را نشان دهد. فقط کاش کمی کنترل بازی بهتر بود، آن وقت ممکن بود هرگز حاضر نشوید بازی را از موبایل خود پاک کنید.

 

حتما بخوانید