مکاشفه سیارات | بررسی بازی “Strike the Planets”

بعضی از عناوین بیش از اندازه ساده هستند و عملا چیز خاصی برای ارائه ندارند اما خب همین سادگی بیش از اندازه گاهی ممکن است شما را جذب خودش کند.

بازی Strike the Planets شما را در نقش یک آدمک سیاه رنگ قرار می‌دهد که برخلاف جثه کوچکش قدرت زیادی دارد. او می‌تواند با مشت‌های خود سیارات مختلف را از بین ببرد. اما تنها در صورتی این اتفاق رخ می‌دهد که در زمان مناسب ضربه خود را وارد کنید. در سمت راست صفحه یک نوار وجود دارد که میزان قدرت ضربه را نشان می‌دهد. برای نابودی و شکافتن هر یک از سیارات میزان قدرت کافی روی نوار ذکر شده اما اگر بتوانید با نهایت قدرت خود ضربه بزنید قطعا امتیاز بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

بازی شامل سه بخش است. در بخش ابتدایی باید ۱۲ سیاره را بشکافید و نابود کنید تا موفق شوید به بخش دوم راه پیدا کنید. در بخش دوم نیز باید ۳۶ سیاره را از بین ببرید تا در نهایت به بخش پایانی برسید. بازی از نظر گیم‌پلی چیز خاصی برای ارائه ندارد ولی همین تمرکز برای ضربه دقیق باعث ایجاد جذابیت خاصی شده است. گرافیک بازی هم مانند گیم‌پلی بسیار ساده است اما تنوع و رنگ‌بندی سیارات باعث شده تا Strike the Planets اثر بی‌کفیتی در زمینه گرافیک نباشد. از نظر موسیقی هم فقط شاهد یک موسیقی پس زمینه و انفجار سیارات هستیم که آن‌ها هم در حد و اندازه‌های بازی هستند و مشکلی در روند بازی ایجاد نمی‌کنند. در مجموع با اثری روبه‌رو هستیم که ارزش تجربه را دارد و به خاطر حس و حالی که به شما می‌دهد قطعا تمام تلاش خود را می‌کنید تا بازی را به پایان برسانید.

پلتفرم:
سازنده:
ناشر:
تاریخ عرضه:
نسخه‌ی بررسی شده:
سبک:

حتما بخوانید