spot_img

غول کُش | بررسی بازی “Tap Titans”

بازی‌های کلیکی به شکل عجیبی در حال همه‌گیر شدن هستند. ایده‌هایی نابی که برخی سازندگان تنها با چند کلیک کردن پیاده می‌کنند هر فردی جذب این بازی‌ها می‌کند. Tap Titans از آن عناوین کلیکی موفق است که باید تجربه شود.

بی‌مقدمه وارد بازی می‌شوید و انواع و اقسام هیولا و غول را از بین می‌برید. این دقیقا تعریفی کوتاه از بازی Tap Titans است. کار خاصی نیاز نیست تا انجام دهید. یک به یک روی تایتان‌ها کلیک کنید تا از بین بروند. فقط کلیک کنید و لذت ببرید. شاید عجیب به نظر می‌رسد ولی همین گیم‌پلی ساده و بدون هیچ تغییر و تحول ممکن است شما را حتی حدود یک ماه درگیر این بازی نگه دارد. در طول بازی می‌توانید سلاح خود را ارتقا دهید تا ضربه‌های سهمگین‌تری به دشمنان وارد کنید. غیر از آن، می‌توانید نیروهای کمکی را فرا بخوانید. و خب دیدن لحظه‌ای خوش است که نیروهای کمکی صفحه را پر کرده‌اند و دیگر لازم نیست شما کاری کنید. فقط نیروها را ارتقا دهید و از نابودی دشمنان بهره ببرید.

این نیروها شبیه به پری و موجودات افسانه‌ای هستند و با حملات گروهی خود، بسیار موثر واقع می‌شوند. جدا از گیم‌پلی که واقعا خوب و سرگرم‌کننده ظاهر شده است، گرافیک بازی نیز بسیار خوب است. طراحی متنوع تایتان‌ها و همین‌طور نیروهای کمکی ظاهری بصری خاصی به بازی بخشیده است. از سوی دیگر موسیقی و صداگذاری بازی هم این معجون را تکمیل کرده و باعث شده تا بازی از هر حیث کامل و جذاب باشد.

حتما بخوانید