spot_img

زامبی‌های بخت برگشته | بررسی بازی “Zombie Smasher”

این که شما نسبت به زامبی‌ها قدرت بیشتری داشته باشید و بتوانید با یک انگشت آن‌ها را له کنید، قطعا حس خوبی است. برای تجربه این حس حتما Zombie Smasher را تجربه کنید.

بازی Zombie Smasher اثری جذاب است. اثری که با یک گیم‌پلی بسیار ساده اما موضوعی خلاقانه باعث شده تا مخاطب جذب آن شود. با یک بازی کلیکی طرف هستیم. پیش از نیز گفته بودیم که بازی‌های کلیکی در عمل گیم‌پلی بسیار ساده‌ای دارند. شما فقط باید کلیک کنید تا بازی پیش برود. اما یک گرافیک و موضوع جذاب می‌تواند اثری خاص خلق کند. در بازی با لشگری بی‌انتها از زامبی‌ها طرف هستیم که از بالای صفحه به پایین می‌آیند و شما باید با کلیک روی آن‌ها باید نابودشان کنید. تا چندین مرحله، زامبی‌های ساده‌ای به شما حمله می‌کنند که با یک ضربه از بین می‌روند، اما رفته رفته، زامبی‌ها قوی می‌شوند و باید چندین ضربه به آن‌ها بزنید

در کنار ضربه زدن به زامبی‌های مختلف باید مراقب انسان‌هایی که در این بین در حال فرار هستند نیز باشید. اگر روی آن‌ها کلیک کنید، امتیاز منفی دریافت خواهید کرد. برای مقابله با این زامبی‌ها، علاوه بر ضربه زدن می‌توانید از قدرت‌های ویژه نیز استفاده کنید تا توی دردسر نیافتید. Zombie Smasher از نظر ظاهری نیز بسیار جذاب و پر جزئیات طراحی شده و دشمنان طراحی قابل قبولی دارند. صداگذاری نیز در حد و اندازه بازی است و اذیت‌کننده به نظر نمی‌رسد. اگر یک بازی مفرح نیاز دارید که سریعا بتوانید با آن سرگرم شوید حتما این عنوان را تجربه کنید.

حتما بخوانید